Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Garantija

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mūsų tikslas kiekvieno užsakymo atveju – patenkintas klientas. Todėl mes siūlome Jums 30 dienų pinigų gražinimo garantiją greta įprastos garantijos ir RMA procedūros dėl defektų! Jei produktas neatitiks Jūsų lūkesčių ar jei persigalvojote, mes sugrąžinsime Jums pinigus. Mes žinoma prašysime Jūsų atsiųsti produktą mums originalioje neatplėštoje pakuotėje per 30 dienas nuo pakuotės gavimo dienos.

Atkreipkite dėmesį: jei norite atgauti savo pinigus, Jūs turite susisiekti kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių ir laukti iš jo instrukcijų prieš išsiunčiant produktą atgal

Garantija

Visiems mūsų produktams taikoma 12 mėnesių garantija. Garantija taikoma, jei pirkėjas teisingai įstatė bateriją įrenginyje ir teisingai naudojo bateriją.

Baterijos nusidėvi. Tai reiškia, kad baterijos gyvenimo trukmė mažės, jei ji bus dažniau naudojama. Be to, baterijos kokybė laikui bėgant mažės net ir jos nenaudojant. Daugiau informacijos apie baterijos charakteristikas galite rasti šiame straipsnyje: Baterijos.

Daug papildomos informacijos galima rasti svetainėje BatteryUniversity. BatteryUniversity įkrovimo patarimai padeda Jums iš baterijų gauti daugiau!

RMA

Jei kilo problemų su baterija, kurią pirkote iš mūsų, prašome visų pirma susisiekti su mumis. Mes peržiūrėsime Jūsų prašymą ir bandysime rasti sprendimą Jūsų problemai. Jei problemos negalima išspręs mūsų klientų aptarnavimo skyriaus pastangomis, mes Jums generuosime RMA numerį (Prekės grąžinimo autorizavimo numerį). Mes siūlome baterijas grąžinti tvirtame (burbuliniame) voke. Prašome užtikrinti, kad RMA numeris būtų matomas ant voko išorės bei užrašytas ant popieriaus lapo voko viduje. Naudojant RMA numerį mes galėsime identifikuoti bateriją kai ji mus pasieks. Jei apžiūrėjus bateriją bus nuspręsta, kad baterija yra su defektu, Jums nemokamai bus išsiųsta nauja baterija.
Atkreipkite dėmesį: mes negalime priimti grąžinamų baterijų jei jūs dar negavote RMA numerio.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Gitana Maleronkiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Dirt Devil M607 Spider baterija (1800 mAh 14.4 V, Žalia)
Bendrieji:
Užsakyta preke greitai atkaliavo.Patikimas pardavejas.
Apie produktą:
Ačiū už prekę.labai pagelbejo buityje.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.