Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!
 • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
 • Jau 15 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Siuntimas

BatteryUpgrade.lt galite rasti 100,000 įrenginių modelių ir prekinių ženklų tinkančių baterijų, adapterių ir priedų. Nuo 2006 m. mūsų prekės pasiekia daugiau nei 500,000 klientų visame pasaulyje. Dirbame laikydamiesi šių 5 pagrindinių principų:

 1. Žemos kainos
 2. Aukštos kokybės produktai
 3. Nemokamas pristatymas visame pasaulyje
 4. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 5. Tiesiai iš gamyklos

Tiesiai iš gamyklos
BatteryUpgrade.lt baterijas visada pristato tiesiai iš gamyklos. Laikui bėgant, mažėja baterijų galingumas, net jei jų nenaudojame. Daug importuotojų ir perpardavinėtojų prieš parduodami baterijas, jas ilgą laiką laiko sandėliuose. Bendradarbiaujant su gamintojais, BatteryUpgrade.lt užtikrina, kad būtų pristatomos ką tik pagamintos baterijos. Todėl jūs visada gausite naują ir aukštos kokybės bateriją! Tikėtina, jog jūsų produktas bus išsiųstas iš kitų vietovių, o ne mūsų sandėlio. Produktas gali būti išsiųstas iš Nyderlandų ar Honkongo. Tokiu atveju pristatymas dažniausiai trunka 1 - 2 savaites.

Nemokamas pristatymas
BatteryUpgrade.lt siūlo nemokamą pristatymą visiems internetinėje parduotuvėje esantiems produktams (tai neapima muitinės taikomų importo išlaidų). Norint gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų pagalbos centru.

Pristatymas
Baterijos ir priedai siunčiami pašto dėžutėse, kurios tiltų į pašto dėžutę. Todėl jums nereikia būti namuose, kad priimti siuntą. Didesni produktai siunčiami kaip siuntiniai. Tokius siuntinius jums tiesiai į rankas pristatys paštininkas.

Registruotas siuntimas
Jei pageidaujate, galime siųsti registruotas siuntas. Tačiau prašome prisidėti prie 3,00 € apmokėjimo. Registruotą siuntą galite sekti viso pristatymo metu. Tačiau dauguma užsakymų siunčiami kaip pašto korespondencija, todėl ne visada pristatymo metu galima pateikti siuntos statusą.

Turite klausimų dėl siuntinių pristatymo? Mielai prašome susisiekti su mumis.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

DALIA MARIJA JUOZAPAITIENE įvertino mus:
(4/5)
Produktas:
Samsung Galaxy S II Plus baterija (1800 mAh, Juoda)
Bendrieji:
Užsakymas gautas laiku. Nustebino nuolaidų kuponas sekančiam pirkiniui.
Apie produktą:
Pirktas akumuliatorius veikia puikiai
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
 • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
 • Jau 15 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Tam, jog šis internetinis puslapis veiktų tinkamai mes naudojame sausainiukus. Perskaitykite mūsų sausainiukų politiką. Jeigu jūs dar vis naudojates mūsų tinklalapių mes laikysime, jos jūs sutikote.