Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!
 • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
 • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Siuntimas

BatteryUpgrade.lt galite rasti 100,000 įrenginių modelių ir prekinių ženklų tinkančių baterijų, adapterių ir priedų. Nuo 2006 m. mūsų prekės pasiekia daugiau nei 500,000 klientų visame pasaulyje. Dirbame laikydamiesi šių 5 pagrindinių principų:

 1. Žemos kainos
 2. Aukštos kokybės produktai
 3. Nemokamas pristatymas visame pasaulyje
 4. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 5. Tiesiai iš gamyklos

Tiesiai iš gamyklos
BatteryUpgrade.lt baterijas visada pristato tiesiai iš gamyklos. Laikui bėgant, mažėja baterijų galingumas, net jei jų nenaudojame. Daug importuotojų ir perpardavinėtojų prieš parduodami baterijas, jas ilgą laiką laiko sandėliuose. Bendradarbiaujant su gamintojais, BatteryUpgrade.lt užtikrina, kad būtų pristatomos ką tik pagamintos baterijos. Todėl jūs visada gausite naują ir aukštos kokybės bateriją! Tikėtina, jog jūsų produktas bus išsiųstas iš kitų vietovių, o ne mūsų sandėlio. Produktas gali būti išsiųstas iš Nyderlandų ar Honkongo. Tokiu atveju pristatymas dažniausiai trunka 1 - 2 savaites.

Nemokamas pristatymas
BatteryUpgrade.lt siūlo nemokamą pristatymą visiems internetinėje parduotuvėje esantiems produktams (tai neapima muitinės taikomų importo išlaidų). Norint gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų pagalbos centru.

Pristatymas
Baterijos ir priedai siunčiami pašto dėžutėse, kurios tiltų į pašto dėžutę. Todėl jums nereikia būti namuose, kad priimti siuntą. Didesni produktai siunčiami kaip siuntiniai. Tokius siuntinius jums tiesiai į rankas pristatys paštininkas.

Registruotas siuntimas
Jei norite, jūsų užsakymas gali būti išsiųstas naudojant „Track & Trace“. Mes už tai imsime mokestį. „Track & Trace“ leis jums stebėti savo siuntą.

Turite klausimų dėl siuntinių pristatymo? Mielai prašome susisiekti su mumis.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

RAIMONDAS ANDREIKUS įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
JVC GZ-E15 baterija (3000 mAh 3.6 V, Juoda)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
 • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
 • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.