Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!
 • Saugu, paprasta, greita
 • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Siuntimas

BatteryUpgrade.lt galite rasti 100,000 įrenginių modelių ir prekinių ženklų tinkančių baterijų, adapterių ir priedų. Nuo 2006 m. mūsų prekės pasiekia daugiau nei 500,000 klientų visame pasaulyje. Dirbame laikydamiesi šių 5 pagrindinių principų:

 1. Žemos kainos
 2. Aukštos kokybės produktai
 3. Saugu, paprasta, greita
 4. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 5. Tiesiai iš gamyklos

Tiesiai iš gamyklos
BatteryUpgrade.lt baterijas visada pristato tiesiai iš gamyklos. Laikui bėgant, mažėja baterijų galingumas, net jei jų nenaudojame. Daug importuotojų ir perpardavinėtojų prieš parduodami baterijas, jas ilgą laiką laiko sandėliuose. Bendradarbiaujant su gamintojais, BatteryUpgrade.lt užtikrina, kad būtų pristatomos ką tik pagamintos baterijos. Todėl jūs visada gausite naują ir aukštos kokybės bateriją! Tikėtina, jog jūsų produktas bus išsiųstas iš kitų vietovių, o ne mūsų sandėlio. Produktas gali būti išsiųstas iš Nyderlandų ar Honkongo. Tokiu atveju pristatymas dažniausiai trunka 1 - 2 savaites.

Išsiųsta su Track & Trace
„ BatteryUpgrade“ siuntas galima sekti naudojant„ Track & Trace “. Tokiu būdu jūs visada būsite informuoti apie savo siuntos būklę. Stebėjimo informaciją galite rasti savo paskyroje.

Pristatymas
Baterijos ir priedai siunčiami pašto dėžutėse, kurios tiltų į pašto dėžutę. Todėl jums nereikia būti namuose, kad priimti siuntą. Didesni produktai siunčiami kaip siuntiniai. Tokius siuntinius jums tiesiai į rankas pristatys paštininkas.

Turite klausimų dėl siuntinių pristatymo? Mielai prašome susisiekti su mumis.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Gitana Maleronkiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Dirt Devil M607 Spider baterija (1800 mAh 14.4 V, Žalia)
Bendrieji:
Užsakyta preke greitai atkaliavo.Patikimas pardavejas.
Apie produktą:
Ačiū už prekę.labai pagelbejo buityje.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
 • Saugu, paprasta, greita
 • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.