Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

 • Saugu, paprasta, greita
 • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Privatumo politika

BraunOni B.V., įsikūrusi Freddy van Riemsdijkweg 6a 5657 EE, Eindhovene, Nyderlanduose, yra atsakinga už šioje privatumo politikoje pateikiamų asmens duomenų tvarkymą.

Kontaktinė informacija:
BraunOni B.V.
Freddy van Riemsdijkweg 6a
5657 EE Eindhovenas
Nyderlandai

Asmeniniai duomenys, kuriuos tvarkome

BraunOni B.V. tvarko jūsų asmeninius duomenis, nes jūs naudojatės mūsų paslaugomis ir / arba todėl, kad savo duomenis mums pateikiate patys.

Toliau pateikiama mūsų tvarkomų asmens duomenų apžvalga:

 • Vardas ir pavardė
 • Adresas
 • Telefono numeris
 • El. pašto adresas
 • IP adresas

Ypatingi ir / arba slapti asmeniniai duomenys, kuriuos tvarkome

Mūsų svetainė ir / arba paslauga neketina rinkti duomenų apie svetainių lankytojus, kurie yra jaunesni nei 16 metų, nebent jie turi tėvų ar globėjų leidimą. Tačiau negalime patikrinti, ar lankytojas yra vyresnis nei 16 metų. Mes raginame tėvus įsitraukti į savo vaikų veiklą internete, kad duomenys apie vaikus nebūtų renkami be tėvų sutikimo. Jei esate įsitikinę, kad rinkome asmeninę informaciją apie nepilnametį asmenį be tokio leidimo, susisiekite su mumis adresu info@BatteryUpgrade.lt, ir mes ištrinsime šią informaciją.

Kokiu tikslu ir kokiu pagrindu tvarkome asmens duomenis

BraunOni B.V. tvarko jūsų asmeninius duomenis šiais tikslais:

Dėl sutartinių susitarimų:

 • Jūsų mokėjimo apdorojimas
 • Susisiekimas su jumis el. paštu arba telefonu, jei tai būtina mūsų paslaugų suteikimui
 • Prekių ir paslaugų pristatymas
 • Grąžinimų apdorojimas

Dėl teisėto suinteresuotumo:

 • Klientų atsiliepimai ir klientų pasitenkinimo apklausos / tyrimai

Arba jei suteikėte mums leidimą:

 • Siųsti naujienlaiškius
 • Įrašyti slapukus

BraunOni B.V. taip pat tvarko asmens duomenis, jei tai privaloma laikantis teisinių įsipareigojimų. Tai tokia informacija, kurios mums reikia mokesčių inspekcijoms arba įtariamo sukčiavimo atvejais.

Automatinis sprendimų priėmimas

BraunOni B.V. nepriima sprendimų, kurie gali turėti (reikšmingų) pasekmių asmenims dėl automatizuoto apdorojimo. Šiuos sprendimus priima kompiuterinės programos arba sistemos, be jokio asmens įsikišimo (pavyzdžiui, BraunOni B.V.)darbuotojas).

Kiek laiko saugome asmeninius duomenis

BraunOni B.V. nesaugo jūsų asmeninių duomenų ilgiau nei būtina, norint įgyvendinti tikslus, kurių pagrindu ir yra renkami jūsų duomenys. Šiems asmens duomenims (jų kategorijoms) taikome šiuos duomenų saugojimo laikotarpius:

Asmens duomenys (kategorija)
Saugojimo laikotarpis
Priežastis
Asmeniniai duomenys ir adresas
7 metai
Mes privalome saugoti šiuos asmeninius duomenis, nes turime laikytis mokesčių institucijų nustatytų teisinių prievolių.
El. pašto adresas
3 metai
Mes saugome jūsų el. pašto adresą, kad galėtume apdoroti visus su garantija susijusius atvejus. Jei užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį, jūsų el. pašto adresą saugosime iki tol, kol atšauksite savo sutikimą gauti naujienlaiškį.
IP adresas
1 metai
IP adresas naudojamas tik siekiant užkirsti kelią sukčiavimui.


Dalijimasis asmeniniais duomenimis su trečiosiomis šalimis

BraunOni B.V. dalinasi jūsų asmeniniais duomenimis su įvairiomis trečiosiomis šalimis, jei tai būtina sutarties įgyvendinimui (pvz.: vežėjais) ir laikantis teisinių įsipareigojimų (mokesčių institucijomis). Siekiant užtikrinti lygiavertį jūsų duomenų saugumo ir konfidencialumo lygį, sudarome duomenų tvarkymo sutartis su įmonėmis, kurios mūsų prašymu tvarko jūsų duomenis. BraunOni B.V. yra atsakinga už šių duomenų tvarkymo operacijas. BraunOni B.V. taip pat teikia jūsų asmeninius duomenis kitoms trečiosioms šalims. Tačiau tą darome tik gavę jūsų aiškų leidimą.

Slapukų naudojimas

Daugelyje savo svetainės puslapių naudojame slapukus, kad padidintume savo svetainės patrauklumą ir tinkamai panaudotume tam tikras funkcijas. Tai apima jūsų įrenginyje saugomų mažų tekstinių failų naudojimą, kurie išsaugo konkrečius nustatymus ir duomenis, susijusius su informacijos apsikeitimu tarp jūsų naršyklės ir mūsų sistemos. Kai kurie mūsų naudojami slapukai ištrinami baigus naršymo sesiją, t.y. jums uždarius naršyklę (sesijos slapukai). Kiti slapukai lieka jūsų įrenginyje ir leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę kito apsilankymo metu (nuolatiniai slapukai).

Slapukuose nėra jokių asmeninių duomenų, todėl jų negalima priskirti jokiam naudotojui. Remiantis slapukų technologija, gauname tik anoniminę informaciją, pavyzdžiui, informaciją apie svetainę, kuri atvedė jus į mūsų parduotuvę, kurie puslapiai buvo peržiūrėti mūsų svetainėje ir t.t.

Galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad gautumėte pranešimą, kai bus įrašomi slapukai, ir atskirais atvejais galėtumėte nuspręsti: a) ar norite juos įrašyti, ar ne; b) ar norite atsisakyti slapukų tik tam tikrais atvejais, ar apskritai (išsamios instrukcijos dėl jūsų naršyklės nustatymų parinkčių pateikiamos toliau). Jums atsisakius kokių nors slapukų, mūsų svetainės funkcionalumas gali būti pažeistas.

Toliau pateikiame informaciją apie mūsų naudojamus slapukus ir apie tai, kaip galite tinkinti savo naršyklę.

1. Būtini slapukai
Šie slapukai reikalingi tam, kad galėtumėte naudotis mūsų svetaine. Pavyzdžiui, tai slapukai, kurie jums leidžia prisijungti prie pirkėjų zonos arba pridėti prekes į savo krepšelį.

2. Analitiniai / našumo slapukai
Šie slapukai leidžia rinkti anoniminę informaciją apie naudotojo elgesį mūsų svetainėje. Mes šią informaciją analizuojame, pavyzdžiui, siekdami pagerinti savo svetainės funkcionalumą ir rekomenduoti produktus, kurie jums gali būti aktualūs.

3. Funkcionalumo slapukai
Šie slapukai naudojami tam tikroms mūsų svetainės funkcijoms, pavyzdžiui, svetainės navigacijos tobulinimui arba jums pritaikytos ir aktualios informacijos pateikimui (pvz.: jūsų interesus atitinkantys skelbimai).

4. Tiksliniai slapukai
Šie slapukai įrašo informaciją apie jūsų apsilankymą svetainėje, anksčiau peržiūrėtus puslapius ir paspaustas nuorodas. Mes naudojame šią informaciją siekdami pritaikyti savo interneto svetainę ir rodomus skelbimus pagal jūsų interesus.

5. Trečiųjų šalių slapukai
Kai kurių mūsų reklamos paslaugų teikėjų slapukai padeda pateikti internetinį pasiūlymą, o mūsų svetainę padaryti patrauklesne jums. Todėl mūsų partnerių paslaugų teikėjų slapukai taip pat įrašomi į jūsų kietąjį diską jums lankantis mūsų svetainėje. Tai laikini slapukai, kurie automatiškai ištrinami po tam tikro laiko. Mūsų partnerių naudojami slapukai taip pat nerenka asmeninių duomenų. Jie išskirtinai surinks tik pseudoniminius duomenis pagal vartotojo ID. Šie pseudoniminiai duomenys niekada nebus susieti su jūsų asmeniniais duomenimis.

Kaip galiu pakeisti slapukų nustatymus savo naršyklėje?
Kiekviena naršyklė turi skirtingas slapukų nustatymų valdymo taisykles. Naršyklės taisyklės aprašytos kiekvienos naršyklės žinyno meniu, kur pateikiama informacija, kaip galite pakeisti slapukų nustatymus. Norėdami sužinoti, kaip pakeisti nustatymus savo naršyklėje, peržiūrėkite žemiau pateiktas nuorodas:

Microsoft Edge™ https://privacy.microsoft.com/windows-10-microsoft-edge-and-privacy

Apple Safari™ https://support.apple.com/kb/ph21411

Google Chrome™ https://support.google.com/chrome/answer/95647

Mozilla Firefox™ https://support.mozilla.org/en-US/kb/enable-and-disable-cookies-website-preferences

„Google Analytics“ naudojimas žiniatinklio analizės tikslais
Ši svetainė naudoja „Google (Universal) Analytics“ internetinių svetainių analizės įrankį, kurį teikia „Google Inc.“ (www.google.com). „Google (Universal) Analytics“ naudoja metodus, leidžiančius analizuoti jūsų naudojimąsi svetaine, pavyzdžiui, per slapukus ar tekstinius failus, saugomus jūsų kompiuteryje. Informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine, paprastai perkeliama į „Google“ serverį JAV ir ten įrašoma. Įjungus IP anonimiškumo funkciją šioje svetainėje, IP adresas bus sutrumpintas prieš perduodant duomenis Europos Sąjungos valstybėse narėse ar Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse. Tik išskirtiniais atvejais pilnas IP adresas bus perkeltas į „Google“ serverį JAV ir sutrumpintas ten. Iš jūsų naršyklės į „Google Analytics“ perkeltas anonimas IP adresas nebus apjungtas su kitais „Google“ registruotais duomenimis.

Galite užkirsti kelią slapukų sukurtų duomenų ir informacijos apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) perdavimui „Google“. Taip pat galite neleisti „Google“ toliau tvarkyti jūsų šių duomenų, atsisiunčiant ir įdiegiant šį naršyklės papildinį: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout


Duomenų peržiūrėjimas, taisymas arba pašalinimas

Jūs turite teisę peržiūrėti, taisyti arba ištrinti savo asmeninius duomenis. Be to, jūs turite teisę atsiimti savo sutikimą dėl duomenų tvarkymo arba prieštarauti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi BraunOni B.V. Taip pat turite teisę į duomenų perkėlimą. Tai reiškia, kad mums galite pateikti prašymą atsiųsti bet kokią mūsų kompiuterio byloje turimą asmeninę informaciją apie jus jums ar kitai jūsų nurodytai organizacijai.

Be to, el. pašto adresu info@BatteryUpgrade.lt galite siųsti prašymą dėl savo asmeninių duomenų patikrinimo, pataisymo, pašalinimo arba perdavimo. Taip pat galite siųsti prašymą dėl savo sutikimo atšaukimo arba prieštaravimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Siekiant užtikrinti, kad jūs pateikėte prašymą dėl prieigos prie informacijos, prašome atsiųsti savo ID kopiją kartu su prašymu. Šioje kopijoje užtamsinkite savo paso nuotrauką, MRZ (mašininio nuskaitymo zona, juostelė su numeriais paso apačioje), paso numerį ir socialinio draudimo numerį. Tai reikalinga siekiant apsaugoti jūsų privatumą. Į jūsų prašymą atsakysime kaip galima greičiau, bet ne vėliau kaip per keturias savaites.

BraunOni B.V. taip pat norėtų atkreipti dėmesį kad turite galimybę pateikti skundą nacionalinei priežiūros institucijai.

Kaip saugome asmeninius duomenis

BraunOni B.V. rimtai žiūri į jūsų duomenų apsaugą ir imasi tinkamų priemonių, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo, praradimo, neteisėtos prieigos, nepageidaujamo atskleidimo ir neteisėto pakeitimo. Jei susidaro įspūdis, kad jūsų duomenys nėra saugūs arba yra piktnaudžiavimo požymių, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių el. pašto adresu info@BatteryUpgrade.lt

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Gitana Maleronkiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Dirt Devil M607 Spider baterija (1800 mAh 14.4 V, Žalia)
Bendrieji:
Užsakyta preke greitai atkaliavo.Patikimas pardavejas.
Apie produktą:
Ačiū už prekę.labai pagelbejo buityje.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
 • Saugu, paprasta, greita
 • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
 • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.