Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Nemokamas pristatymas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Virš 850 000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mokėjimas

PayPal

PayPal yra internetinių mokėjimų metodas, naudojamas beveik visose pasaulio šalyse. Jūsų kreditinės kortelės mokėjimai gali būti vykdomi per PayPal, tokiu atveju pervedimai bus gaunami nedelsiant. Taip pat galima susieti Jūsų banko sąskaitą su Jūsų PayPal paskyra. Norint pervesti pinigus per PayPal iš kreditinės kortelės nėra būtina atsidaryti PayPal paskyrą; per PayPal galima įvykdyti ir viso labo vieną mokėjimą.

Kreditinė kortelė

MasterCard Taip pat galima mokėti tiesiogiai panaudojant Jūsų VISA, American Express ar MasterCard kreditinę kortelę per saugią Adyen internetinių mokėjimų aplinką.

Tipas: Banko ir kortelės išdavėjo naudojama sistema yra griežta, todėl 100 % tikslumu, privalote naudoti kortelės pavadinimą (įskaitant ir antraštę) ir atidžiai patikrinti kortelės galiojimo laiką (mėnesį ir metus) bei kortelės apsaugos kodą. Akivaizdu, jog pats kortelės numeris taip pat labai svarbus.

Ar susiduriate su problemomis, atliekant mokėjimus, kurios pasireiškia neaiškiais įspėjimais? Pasinaudokite šiais patarimais, arba prašykite pagalbos. Kartais klientai susiduria su panašiomis problemomis, nes jų kortelė būna neaktyvuota, arba užblokuota. Tokiais atvejais, naudinga susisiekti su banku/kortelės išdavėju dėl pagalbos.

BatteryUpgrade.lt deja, negali priimti mokėjimo „grynais atsiimant“ ar čekių. Taip yra dėl papildomų šių mokėjimo metodų kaštų.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Peggy Harris įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
LG Extravert 2 baterija (850 mAh)
Bendrieji:
Great service! Battery ordered received quickly. My second time ordering from Battery/Upgrade.com, and am confident will use again.
Apie produktą:
Excellent replacement battery for my Extravert cell phone and the price was more than reasonable.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Nemokamas pristatymas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Virš 850 000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Tam, jog šis internetinis puslapis veiktų tinkamai mes naudojame sausainiukus. Perskaitykite mūsų sausainiukų politiką. Jeigu jūs dar vis naudojates mūsų tinklalapių mes laikysime, jos jūs sutikote.