Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Džiaugiamės galėdami padėti!

Kas pristatys jūsų užsakymą priklauso nuo to, kokioje šalyje ir mieste gyvenate. BatteryUpgrade.lt visada stengiasi užsakymus pristatyti naudojantis pašto paslaugomis. Pristatant siuntą, jums dažniausiai nebūtina būti namuose. Kartais naudojamasi kurjerio paslaugomis (pavyzdžiui, „FedEx“).

Dažniausiai iš kelių prekių susidedantis užsakymas pristatomas kaip vienas siuntinys. Tačiau kartais BatteryUpgrade.lt prekes turi išsiųsti iš skirtingų vietovių. Tokiu atveju gausite kelis siuntinius.

Jei užsakymas netilps į jūsų pašto dėžutę, kurjeris susisieks su jumis. Nepavykus jums įteikti siuntinio, jūs turite susisiekti su kurjeriu ir susitarti dėl pristatymo sekantį kartą.

Deja, tokios paslaugos neteikiame.

Jei kitą adresą nurodysite atliekant užsakymą, tuomet tai įmanoma. Jei užsakymas jau ruošiamas išsiųsti, tuomet negalima pakeisti adreso. Jei užsakydami nurodėte neteisingą adresą, turite susisiekti su mūsų pagalbos centru kaip įmanoma greičiau.

Taip, užsakymą galima pristatyti pašto dėžutės numerio adresu.

Susisiekę su klientų aptarnavimo pagalbos centru, galite grąžinti prekę. Žinoma, visas grąžinimo išlaidas padengsime mes. Mes taip pat imsimės priemonių, kad jūs gautumėte savo prekę kaip galima greičiau.

Siuntos sekimo numeris paprastai aktyvuojamas po maždaug kelių valandų nuo išsiuntimo. Jei kodas neaktyvuojamas, galite susisiekti su mūsų pagalbos centru.

Siuntiniams dažniausiai suteikiamas unikalus atsekamumo kodas. Jei jūsų užsakymas turi siuntos sekimo kodą, jis bus pridėtas prie jūsų užsakymo istorijos jūsų paskyroje, kai tik bus gautas iš pašto. Tuomet galėsite sekti savo siuntinio buvimo vietą.

Smulkius daiktus paštininkai pristato į jūsų pašto dėžutę. Jums dažniausiai nebūtina būti namuose pristatant užsakymą.

Didesnių prekių negalima pristatyti į jūsų pašto dėžutę. Pašto darbuotojai dažniausiai paskambina į duris ir siuntinį įteikia tiesiai į rankas.

Kai kuriais atvejais BatteryUpgrade.lt išsiųs prekes tiesiai iš tiekėjo. Privalumas tas, kad prekės bus naujai pagamintos.

Vidutiniškai užsakymai pristatomi per maždaug 1 savaitę nuo užsakymo pateikimo.

BatteryUpgrade.lt stengiasi visada pristatyti užsakymus naudojantis pašto korespondencija. Jei užsakymas siunčiamas kaip siuntinys, paštininkas paskambins į durų skambutį. Jei būsite nepasiekiamas, jums paskirs naują pristatymo datą.

Jūsų užsakymas laikomas pateiktu, kai, pasirinkę mokėjimo duomenis paspaudžiate, „Užsakyti“.

1 žingsnis:
Svetainėje pasirinkite savo pageidaujamą prekę ir spauskite mygtuką „Užsakyti dabar“.
2 žingsnis:
Jei norite užsakyti daugiau prekių, toliau naršykite svetainėje.
3 žingsnis:
Norėdami peržiūrėti savo pasirinktas prekes, meniu juostoje spauskite „Prekių krepšelis“.
Norėdami grįžti atgal į svetainę ar įsidėti daugiau prekių į savo prekių krepšelį, spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Norėdami pradėti užsakymo procesą, spauskite „Užsakyti“.
4 žingsnis:
Jei pirmą kartą užsakote iš BatteryUpgrade.lt, užpildykite savo duomenis. Jei jau esate registruotas klientas, galite prisijungti su savo asmenine paskyra. Prisijungus, galima keisti ir peržiūrėti savo sąskaitos bei pristatymo duomenis.
5 žingsnis:
Patikrinkite suvestus duomenis ir pasirinkite mokėjimo metodą.
6 žingsnis:
Viską užpildžius ir sutikus su bendromis sąlygomis ir taisyklėmis, užsakymą galite pateikti spustelėję mygtuką „Užsakyti“.
7 žingsnis:
Dabar pateksite į apmokėjimo sistemos puslapį. Baigus užsakymą, į savo el. paštą gausite jūsų užsakymą patvirtinantį pranešimą.

Pateiktą užsakymą galima keisti tik tą pačią dieną. Užsakymą norint pakeisti vėliau, gali būti, jog užsakymas jau išsiųstas jūsų adresu. Tokiu atveju galite susisiekti su klientų pagalbos centru. Jie jums padės.

Jei prisijungsite per „Mano paskyra“, ten galėsite peržiūrėti savo visą užsakymo istoriją.

Prie kiekvienos prekės nurodomas jos statusas. Tačiau žinokite, jog prekės statusas „Yra sandėlyje“ dar nereiškia, kad ši prekė yra kažkur netoli jūsų. Tikėtina, jog užsakymas gali trukti kelias dienas. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite apsilankyti siuntimas .

Vidutiniškai siuntos pristatomos per savaitę nuo užsakymo pateikimo. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Jei gavote siuntos sekimo kodą, galite patys patikrinti, kur randasi jūsų siunta. Jei negavote siuntos sekimo kodo, tuomet to padaryti negalėsite. Tokiu atveju geriausia susisiekti su pagalbos centru. Jie jums suteiks daugiau informacijos.

Gali būti, kad ne visos prekės buvo išsiųstos vienu kartu. Tai priklauso nuo prekių likučio sandėlyje. Trūkstama prekė bus pristatyta per kelias dienas.

BatteryUpgrade.lt dirba kartu su įvairiais dideliais mokėjimų paslaugų teikėjais. Šios organizacijos palaiko aukštus apsaugos standartus, siekiant jūsų mokėjimą padaryti kaip galima saugesnį.

Jei apsilankysite šiame puslapyje https://www.batteryupgrade.lt/redeem, galėsite panaudoti nuolaidos kodą. Tuomet, įsidėjus prekes į savo pirkinių krepšelį, nuolaida bus paskaičiuota automatiškai.

Jei nueisite į šį puslapį https://www.batteryupgrade.lt/redeem, savo kuponui galėsite pritaikyti nuolaidos kodą. Tuomet, pridėjus prekes į prekių krepšelį, nuolaida bus paskaičiuota automatiškai.

Taip, kuponą galite panaudoti kitose internetinėse parduotuvėse „BatteryUpgrade“, „Dustdeal“ ir „LightUpgrade“.

BatteryUpgrade.lt siūlo įvairius mokėjimo metodus. Galimus mokėjimo metodus galite peržiūrėti apmokėdami prekes ir šiame puslapyje: https://www.batteryupgrade.lt/payment.php

Deja, galimybės apmokėti čekiu nėra.

BatteryUpgrade.lt dirba kartu su įvairiais dideliais mokėjimų paslaugų teikėjais. Šios organizacijos palaiko aukštus apsaugos standartus, siekiant jūsų mokėjimą padaryti kaip galima saugesnį. BatteryUpgrade.lt niekada neišsaugo tokių mokėjimo duomenų, kaip kredito kortelės numeris ar PIN kodas.

Jei turite „Visa“, „American Express“ ar „Mastercard“ kreditinę kortelę, savo užsakymą galite apmokėti iš karto per „Adyen“ saugaus mokėjimo sistemą.

Patarimas: bankai ir kreditinių kortelių išdavėjai yra labai griežti, todėl jūs privalote pateikti 100% tikslius duomenis, nurodytus ant jūsų kortelės. Patikrinkite kortelės galiojimo laiką (mėnesį ir metus) ir CVV2 numerį. Žinoma, kortelės numeris taip pat labai svarbus.

Ar susiduriate su apmokėjimo problemomis, apie kurias praneša neaiškios ar klaidų nerodančios žinutės? Tuomet vadovaukitės šiais patarimais arba susisiekite su pagalbos centru. Kartais klientai susiduria su problemomis, nes jų kortelė dar nebuvo aktyvuota arba buvo užblokuota. Tokiais atvejais rekomenduojame susisiekti su savo banku ar kreditinę kortelę išdavusia organizacija.

„PayPal“ yra internetinis mokėjimo būdas, kurį dažniausiai galima naudoti visose pasaulio šalyse. „PayPal“ turi kelis mokėjimo būdus, kuriuos galite susieti su savo „PayPal“ sąskaita , pavyzdžiui, kreditinę kortelę ar banko sąskaitą.

„iDeal“ yra sistema, kurią naudoja keli bendradarbiaujantys Olandijos bankai. Ši sistema siūlo galimybę mokėjimus atlikti internetu. Ar jums priklauso internetinė banko sąskaita kuriame nors iš šių bankų: „SNSRegiobank“, „SNS Bank“, „ING Bank“, „ABN AMRO Bank“, „Rabobank“, „Triodos Bank“, „ASN Bank“, „Van Lanschot Bankiers“ ar „Knab“? Tuomet galite naudoti šiuose bankuose esančius savo asmeninius duomenis, norėdami už prekes atsiskaityti naudojantis jų „iDeal“ sistema. Mokėjimas iš karto pasieks BatteryUpgrade.lt.

Galima apmokėti banko pavedimu. Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į mokėjimo puslapis.

Finansinius duomenis galite rasti kontaktų puslapis

Sąskaitą galite parsisiųsti savo pirkėjo paskyra po užsakymo išsiuntimo.

Gavę grąžinamą prekę, pinigus grąžinsime per 14 dienų. Tai atitinka elektroninių parduotuvių įstatymus Europoje.

Atšaukę savo užsakymą, pinigus atgausite kaip galima greičiau. Tai gali užtrukti daugiausiai iki 14 dienų.

Jei užsakymo neapmokėsite dabar, priminimus apmokėti užsakymą galite gauti kelis kartus. Jei nereaguosite, jūsų užsakymą automatiškai atšauks BatteryUpgrade.lt.

Jei turite pinigų savo balanse, jie bus panaudoti apmokant užsakymą. Jūsų balanse esanti suma bus atimta iš sumos, kurią turite sumokėti.

Jei nueisite į šį puslapį https://www.batteryupgrade.lt/redeem, savo kuponui galėsite pritaikyti nuolaidos kodą. Tuomet, pridėjus prekes į prekių krepšelį, nuolaida bus paskaičiuota automatiškai.

Šiuo atveju jūs greičiausiai naudojatės „Verified by Visa“ arba „Mastercard SecureCode“ kortele. Naudojantis šiomis kortelėmis, turite būti nukreipti į išorinį „Visa“ arba „Mastercard“ puslapį. Šį puslapį gali blokuoti jūsų ugniasienė arba iškylančių langų blokavimo programa. Blokavimą galite išjungti savo naršyklėje. Jei turite dar kokių nors klausimų, susisiekite su mumis.

Tai jums kreditinę kortelę išdavusių įstaigų apsaugos aktyvavimo klausimas. Priklausomai nuo kortelės tipo, tai vadinama „Verified by VISA“ arba „MasterCard SecureCode“. Jūs galite arba aktyvinti kodą, arba praleisti aktyvacijos procesą spausdami mygtuką „Neaktyvinti“.

Jei gavote pranešimą apie klaidą atliekant mokėjimą, pirmiausiai patikrinkite, ar teisingai suvedėte visus duomenis. Jei tai nesuveikia, tuomet el. paštu susisiekite su mūsų pagalbos centru. Paminėkite tikslią informaciją, kuri atsirado pranešime apie klaidą. Būtų gerai, jei kartu prisegtumėte ir momentinę ekrano kopiją.

BatteryUpgrade.lt visada suteikia gamintojo garantiją. Minimali visoms prekėms taikoma garantija yra 12 mėnesių. Kai kuriais atvejais garantija galioja ilgiau nei 12 mėnesių. Apie garantiją galite paskaityti prie prekės informacijos. Laikui bėgant, baterijų veikimo laikas trumpėja. Garantija neapima natūralaus nusidėvėjimo.

Garantinio pažymėjimo galite paprašyti pagalbos centre. Geriausia jiems nusiųsti el. laišką. Jų el. pašto adresą rasite kontaktų puslapis.

Jums pasinaudojus garantiniu, BatteryUpgrade.lt atsakinga už jo pristatymo išlaidas.

Įsigiję prekę internetu, turite teisę į bandomąjį laikotarpį. Bandomasis laikotarpis – tai laiko tarpas, per kurį galite pagalvoti ir nuspręsti, ar prekė atitinka jūsų poreikius. Jei prekė netinka, ją galite grąžinti nenurodę priežasties. Tai dar žinoma, kaip vartotojų teisė atsisakyti sutarties arba prekės atšaukimas. Gavus prekę, bandomasis laikotarpis trunka 30 dienų. Tačiau bandomasis laikotarpis nėra prekės išbandymo laikotarpis. Jei panaudosite prekę ir jos parduoti bus negalima kitiems, bandomasis laikotarpis negalios.

Gavus prekes, bandomasis laikotarpis yra 30 dienų.

Sąskaita už jūsų prekę taip pat laikoma jūsų įsigytos prekės garantiniu pažymėjimu. Jei norite pasinaudoti garantija, jums reikia sąskaitos kopijos. Sąskaitą galite rasti „Mano paskyra“.

Bandomuoju laikotarpiu (kuris trunka (30 nuo prekės gavimo datos) galite grąžinti prekę nenurodę priežasties. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui arba, pavyzdžiui, prekei sulūžus bandomuoju laikotarpiu, dėl jos grąžinimo pasikonsultuokite su mumis.

Susisiekite su pagalbos centru, kuris jums pateiks teisingas instrukcijas, kad galėtumėte grąžinti savo prekę.

Bandomuoju laikotarpiu (kuris trunka (30 nuo prekės gavimo datos) galite grąžinti prekę nemokamai nenurodę priežasties.

BatteryUpgrade.lt papildomai neapmokestina prekės grąžinimo. Tačiau prekės išsiuntimo atgal BatteryUpgrade.lt išlaidas turite padengti patys.

Per 30 d. suma už pirkinį bus pervesta atgal į jūsų sąskaitą.

Galite grąžinti vieną ar daugiau prekių. Nebūtina grąžinti viso užsakymo.

Yra keli būdai, kaip surasti ieškomą prekę mūsų svetainėje. Galite ieškoti pagal savo įrenginio pavadinimą dviem būdais: naudodami „paieškos laukelį“ ir pasirinkdami „rinktis savo įrenginį“. Tuomet svetainė pasiteiraus, koks jūsų įrenginio tipas, prekės ženklas ir modelis. Jei minėtų dalykų nežinote, šią informaciją lengvai galite rasti ant savo įrenginio esančio lipduko. Kitas paieškos būdas – naudoti originalią detalę, kurią norite pakeisti. Kiekviena dalis turi vieną ar daugiau gamintojo nurodytų kodų (matomi ant detalių). Paieškos laukelyje galite ieškoti šio kodo arba „detalės numerio“.

Galite ieškoti įrenginio (prekės ženklo ir modelio kombinacija) arba suvesti detalės numerį. Detalės numeris – tai unikalus kodas, nurodytas ant jūsų norimos pakeisti detalės.

Jei norite prisijungti prie „Mano paskyra“, bet pamiršote slaptažodį, galite prašyti laikino slaptažodžio pasinaudojant žemiau, prie prisijungimo laukelio pateikta nuoroda.

Pirmą kartą pateikus užsakymą, el. paštu gausite automatiškai sugeneruotą slaptažodį. BatteryUpgrade.lt pataria laikiną slaptažodį nedelsiant pasikeisti į savo pasirinktą slaptažodį.

Jei užpildysite visus savo duomenis atlikdami užsakymą, jums paskyra bus sukurta automatiškai.

Informacija apie klientus neteikiama trečiosioms šalims. Vienintelė išimtis – tai informacija, kuria dalinamasi su mokėjimo paslaugų teikėjais, siekiant palengvinti atsiskaitymą internetu. Klientų informaciją visada siunčiame apsaugotu „SSL“ ryšiu.

Per pirkėjo paskyra galite prisijungti prie savo asmeninės paskyros. Prisijungę iš karto matysite visus savo užsakymus.

Per pirkėjo paskyra galite prisijungti prie savo asmeninės paskyros. Prisijungę iš karto matysite visus savo užsakymus. Paspaudę ikoną „Sąskaita“, atidarysite atitinkamą sąskaitą.

Prisijungę per pirkėjo paskyra, galite spustelėti mygtuką „Keisti“ ir pakeisti savo asmeninę informaciją.

Prisijungę per pirkėjo paskyra, galite spustelėti mygtuką „Keisti“ ir pakeisti savo slaptažodį.

BatteryUpgrade.lt su gauta informacija visada elgiasi labai atsakingai. Tačiau kartais pastebėtą klaidą galite ir toliau matyti svetainėje. BatteryUpgrade.lt siekia gerinti savo paslaugas, todėl visada laukia jūsų komentarų ar atsiliepimų, kuriuos galite pateikti per jų kontaktų puslapis.

Jei turite PVM mokėtojo kodą ir užsakote prekių už daugiau nei €350, užsakymą pateikti galite naudojantis verslui skirtu puslapiu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie verslo paskyros privalumus, apsilankykite mūsų verslui skirtame puslapyje.

Yra du būdai verslo paskyrai gauti. Jei nueisite į puslapį verslo kontaktinė forma, galėsite išsiųsti prašymą. Taip pat galite pasinaudoti el. pašto adresu business@BatteryUpgrade.lt ir išsiųsti prašymą suteikti verslo paskyrą. Verslo paskyrų vadybininkas su jumis susisieks kaip galima greičiau.

Visi mūsų verslo klientai mėgaujasi puikiu asmeniniu aptarnavimu. Taip pat gausite kokybiškas prekes už konkurencingą kainą.

Mums labai svarbūs verslo klientai. Galėsite naudotis asmeniniu pagalbos centru, kuris į jūsų klausimus atsakys greitai ir tiksliai. Be to, gausite konkurencingą pasiūlymą savo kiekvienam, sąlygas atitinkančiam užsakymui.

Pirmą kartą susisiekiant su „BatteryUpgrade“, geriausia pasinaudoti šiuo el. pašto adresu: business@BatteryUpgrade.lt.

Užklausą dėl kainos galite siųsti el. pašto adresu: business@BatteryUpgrade.lt. Verslo paskyrų vadybininkas jums pateiks kainas kaip galima greičiau.

Užsakymą galite pateikti tiesiogiai svetainėje: https://www.batteryupgrade.lt/business/assortment.php. Savo užsakymą taip pat galite atsiųsti šiuo el. pašto adresu business@BatteryUpgrade.lt. Verslo vadybininkai tuomet pateiks jūsų užsakymą.

BatteryUpgrade.lt siūlo įvairius mokėjimo metodus. Galimus mokėjimo metodus galite peržiūrėti apmokėdami prekes ir šiame puslapyje: https://www.batteryupgrade.lt/payment.php

BatteryUpgrade.lt priklauso „BraunOni B.V.“ įmonei. BatteryUpgrade.lt, kurio numeris 08129450, įregistravo Olandijos prekybos rūmai. Jei turite klausimų, į kuriuos neradote atsakymų šiame puslapyje, galite su mumis susisiekti kontaktų puslapis.

Norint išlaikyti žemas kainas, turime optimizuoti savo verslo procesus. Vietoj personalo, galinčio priimti tarptautinių klientų skambučius 24/7, BatteryUpgrade.lt siūlo aukštos kokybės paslaugas teikiantį pagalbos centrą. Į tokias elektroniniu būdu pateiktas užklausas BatteryUpgrade.lt dažniausiai atsako per 24 valandas. Tai sumažina išlaidas, todėl galime užtikrinti žemesnę prekių kainą.

Produkto informacija

Baterijos išmesti į šiukšliadėžę negalima. Baterijose yra aplinkai žalingą poveikį turinčių medžiagų. Visoje šalyje yra daug vietų, kur galima atnešti panaudotas baterijas. Baterijos bus perdirbtos.

BatteryUpgrade.lt parduoda kai kurias originalias baterijas. Daugumą baterijų tiekia neoriginalių baterijų gamintojai.

Įsigyjant bateriją, gamintojas nurodo indikacinį laikotarpį. Tačiau tai tėra tik prognozė, paremta optimaliomis aplinkybėmis. Tikrasis baterijos veikimo laikas priklauso nuo to, kaip naudojatės savo įrenginiu. Pavyzdžiui, jei bateriją naudojate nešiojamame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, programinė įranga daro reikšmingą įtaką realiam baterijos veikimo laikui.

Įtampa rodo įkrovos galią pajungus prietaisą į elektros lizdą. Baterijos įtampa turi būti tokia pati, kaip jūsų dabartinės baterijos įtampa, arba skirtis ne daugiau nei 0,5 V.

mAh yra elektros krūvis arba elektros srovės stipris amperais. Srovės stipris matuojamas miliamperais per valandą. Didesnės talpos baterija (mAh) veikia ilgiau. Kai kuriais atvejais didesnį mAh turinčios baterijos gali būti šiek tiek didesnės, nes jos saugo daugiau energijos.

Vatas - tai matavimo vienetas, naudojamas apskaičiuoti energijos perdavimo greitį. Vatais išreikšta įrenginio galia atitinka energiją, kurios reikia, kad prietaisas veiktų. Vatus galite suskaičiuoti mAh padauginę iš įtampos.

Nešiojamojo kompiuterio baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą (mAh). Kuo didesnis šis skaičius, tuo ilgiau galite naudoti savo įrenginį, kol jį vėl reikės įkrauti. mAh neturi įtakos jūsų įrenginio baterijos veikimui. Didesnė talpa reiškia, kad baterija gali būti fiziškai didesnė.

Baterijas dažniausiai sudaro maitinimo elementai. Atskiri maitinimo elementai kartu supakuoti korpuse. Žaliava, naudojama baterijos elektros krūviui išgauti, gali skirtis pagal tipus. Pagrindiniai tipai yra šie: Li-jonų, Li-po, Ni-MH ir Ni-CD baterijos (akumuliatoriai). Li-jonų baterijų maitinimo elementuose yra ličio, o Ni-MH baterijose - nikelio. Kiekvienam prietaisui reikia tam tikro tipo baterijos. Ni baterijos dažniausiai naudojamos rankiniuose elektriniuose prietaisuose, o Li baterijos - nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose.

Baterija - tai produktas, kuris elektros energiją saugo kaip cheminę energiją, o prireikus, ją perduoda vėl kaip elektros energiją.

Niekada neišmeskite panaudotos baterijos į šiukšliadėžę. Baterijų sudėtyje yra įvairių žalingų medžiagų, todėl išmetus baterijas, šios medžiagos atsidurs aplinkoje. Savo baterijas galite atnešti į baterijų perdirbimo įmones.

Pagrindiniai baterijų tipai:
1: Šarminė baterija: šarminė baterija neįkraunama. Šarminių baterijų pavyzdžiai: AA ir AAA baterijos.
2: Ni-CD baterija: dažniausiai naudojama elektriniuose įrankiuose, pavyzdžiui, grąžtuose. Šios baterijos susiduria su atminties efektu. Tai reiškia, jog kas kartą neiškrovus baterijos pilnai, ji praranda savo talpą. ES įstatymas, kuris įsigaliojo nuo 2017-01-01, uždraudė prekybą Ni-CD baterijomis.
3: Ni-MH baterija: šios baterijos taip pat dažniausiai naudojamos elektriniuose įrankiuose. Taip pat įkraunamos AA ir AAA baterijos. Ni-MH baterija yra didesnės talpos nei Ni-CD baterija, todėl gali būti naudojama kaip Ni-CD baterijų pakaitalas.
4: Li-jonų baterija: šios baterijos dažniausiai naudojamos knyginiuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir fotoaparatuose. Li-jonų baterija geriau išlaiko savo talpą.

Sauso tipo baterija yra visiškai sandari ir nereikalauja priežiūros. Nesvarbu, ar ją laikysite tiesiai, ar apvertę žemyn, ji visada tieks energiją. Šlapio tipo baterija, priešingai, sudėtyje turi skysčio (elektrolitų), kuris ištekės, jei jos nelaikysite horizontaliai. Ji dažniausiai naudojama pramonėje arba transporto priemonėse.

Svarbi ne tik srovė (voltai), bet ir vidinė varža (Ohm). Baterijos vidinę varžą galite palyginti su vandens čiaupu, kuriuo teka vanduo. Jei vidinė varža (Ohm) maža, čiaupas praleidžia didelį kiekį vandens (galinga srovė), o jei vidinė varža didelė - vandens tekės mažiau (srovė mažesnė).

Elektros srovė (įtampa) eina tarp teigiamo ir neigiamo baterijų polių. Kadangi tarp šių polių esanti srovė eina pro įrenginį, šis turi būti pajungtas į atitinkamą įtampos lizdą, nes kitu atveju įrenginys paprasčiausiai neveiks. Įprastos cilindrinės ir stačiakampės baterijos yra 1,5 voltų. Kai kurie baterijų tipai šiek tiek skiriasi. Įtampos skirtumas gali turėti įtakos prietaiso veikimui, ypač kalbant apie sagos formos baterijas (pvz.: ličio 3 voltai).

Kai teigiamas ir neigiamas poliai kontaktuoja tarpusavyje, susidaro trumpas sujungimas, po kurio baterija daugiau nebeveikia. Būtina vengti trumpų sujungimų, nes dėl didelio vidinio slėgio (karštis) gali nutekėti dujos. Tai gali sukelti baterijos sprogimą.

1. Visada bateriją įdėkite taip, kad jos teigiamas ir neigiamas poliai atsidurtų ant atitinkamų prietaiso piktogramų. 2. Niekada neatidarinėkite baterijų. 3. Patys niekada nebandykite virinti ar lituoti baterijų. 4. Niekada baterijų nemeskite į ugnį. 5. Niekada baterijų nemeskite į vandenį. 6. Baterijų nelaikykite drėgnose vietose kaip, pavyzdžiui, šaldytuve, nebent jos būtų hermetiškai supakuotos.

Yra du neįkraunamų baterijų tipai. Šarminės ir cinko baterijos. Šarminės baterijos veikia ilgiau ir labiau tinka įrenginiams, kuriems reikia daugiau galios.

Taip, šarminės baterijos veikia ilgiau.

Baterijų dydį atpažinti galite pagal jų pavadinimą ir kodą. Dauguma pavadinimų yra universalūs. Keli pavyzdžiai: (L)R03 AAA: mažos baterijos, (L)R6 AA: baterijos, (L)R20 D: didelė blokinė baterija, (L)R61 E: 9V blokinė baterija

Ne, įprastai šių baterijų įkrauti negalima.

Ličio baterijos pasižymi žemu savaiminiu išsikrovimu. Įtampa aukšta. Todėl šios baterijos dažniausiai naudojamos prietaisuose, kuriems reikia aukštesnės įtampos, pavyzdžiui, mikroprocesoriuose.

Įkraunamą bateriją galite palyginti su automobilio akumuliatoriumi. Tinkamai naudojamą bateriją galima įkrauti iki maždaug 1000 kartų. Įkraunama baterija gali palaikyti 1,2 voltų elektros srovę beveik iki pat savo veikimo pabaigos. Paskui baterija greitai nustoja veikusi.

1. ilgesnis veikimo laikotarpis (1000 įkrovimų ciklų) 2. draugiškesnės aplinkai, palyginti su įprastomis baterijos (mažiau atliekų)

Taip, dažniausiai. Įkraunamos baterijos turi stabilią srovę.

Esant ekstremalioms oro sąlygoms, įkraunamos baterijos veikia geriau nei neįkraunamos baterijos.

Geriausia naudoti įkroviklį, skirtą Ni-MH baterijoms. Šis įkroviklis baterijas įkrauna aukšta srove. Dažnai pigesni, Ni-CD baterijoms tinkantys įkrovikliai naudoja silpnesnės įtampos srovę. Todėl tikėtina, jog Ni-MH baterija pilnai neįkraunama.

Pagrindiniai tipai: Ni-MH, Li-jonų ir Ni-CD baterijos.

Ni-CD privalumai: pigios, gerai veikia ekstremaliomis sąlygomis. Vidutinis veikimo laikas: maždaug 500 ciklų. Trūkumai: jos palaipsniui (kas kartą pakraunant prieš tai pilnai neiškrovus) praranda savo maksimalią talpą (atminties efektas). Kadmio komponentas toksiškas ir uždraustas naudoti pasaulyje. Nuo 2017 metų uždrausta prekyba Ni-CD baterijomis. Ni-MH privalumai: didesnė talpa nei Ni-CD. Greičiau įkraunamos nei Ni-CD. Mažiau toksiškų komponentų. Trūkumai: vidutinis veikimo laikas trumpesnis: maždaug 400 ciklų. Neveikia esant ekstremalioms temperatūroms ir didelėms iškrovoms. Li-jonų privalumai: didelis energijos tankis, kompaktiška forma, nereikia prižiūrėti (neturi atminties efekto), žemas savaiminis išsikrovimas. Trūkumai: brangiau kainuoja pagaminti, neatlaiko didelių iškrovų.

Talpa apibrėžia, kiek ilgai galėsite naudoti savo grąžtą. Tačiau talpa tik paprasčiausias rodmuo. Deja, neįmanoma apskaičiuoti, kiek valandų galėsite naudotis grąžtu, nes tai visiškai priklauso nuo to, kaip jūs naudositės savo prietaisu.

1. Venkite ekstremalių temperatūrų. Tiek karštis, tiek šaltis nepalankūs baterijos talpai ilgalaikėje perspektyvoje. 2. Baterijų kontaktai turi būti švarūs. Jei varža mažesnė nei pageidautina, reikės mažiau galios. 3. Reguliariai naudokite Ni-CD ar Ni-MH bateriją. Savaiminis išsikrovimas sumažins talpą. 4. Baterijos įkrovimui naudokite tinkamą įkroviklį arba tą įkroviklį, kuris tikrai tinka jūsų prietaisui. 5. Įsitikinkite, kad baterija nesušlaps. Taip pat jos niekada nelaikykite šaldiklyje, orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje.

Ličio baterijos sąlyginai turi nedaug energijos, kuri laikoma mažoje erdvėje. Kadangi tokie prietaisai, kaip, pavyzdžiui, fotoaparatai turi vis daugiau funkcijų, reikia galingesnės baterijos.

Baterijai bus geriau, jei po naudojimo ją išimsite ir laikysite kambario temperatūroje. Net nenaudojant fotoaparato, elektros srovė gali tekėti ir taip sukelti savaiminį baterijos išsikrovimą. O tai sumažina baterijos veikimo laiką.

Tą padaryti galite 2 būdais BatteryUpgrade.lt. Galite ieškoti pagal savo fotoaparato prekinį ženklą / modelį arba unikalų serijos numerį, atspausdintą ant baterijos lipduko.

Naudojant naujesnio modelio baterijas (Ni-MH ir ličio), nėra labai svarbu, ar telefoną įstatysite atgal, ar ne. Tačiau senesnio modelio Ni-CD baterijos, įtariama, turi įtakos atminties efektui. Todėl šių telefonų geriau nedėti atgal į stotelę.

Galite rasti 2 būdais BatteryUpgrade.lt. 1: Ant baterijos galite rasti serijos numerį (unikalus identifikacinis numeris). Žinodami šį numerį, paieškos laukelyje galite ieškoti reikiamo produkto. 2: Galite ieškoti pagal savo belaidžio telefono prekinį ženklą / modelį paieškos laukelyje arba naudoti navigacinius mygtukus.

Sagos formos baterijos dažniausiai naudojamos tokiuose prietaisuose, kaip laikrodžiai ar klausos aparatai.

Galimi šie sagos formos baterijų tipai: Sidabro oksido - dažniausiai naudojamos laikrodžiuose ir fotoaparatuose. Tinka aukštai nuolatinei įtampai. Šarminės - dažniausiai naudojamos elektriniuose prietaisuose. Tinka aukštai srovei. Ličio - daugiausiai naudojamos fotoaparatuose. Tinkamos mažai apkrovai. Cinko-oro baterijos - naudojamos klausos aparatuose. Nėra didelės apkrovos.

Neigiamas polius yra viršutinėje pusėje. Teigiamas polius yra platesnėje apatinėje pusėje. Ant teigiamo poliaus pusės dažniausiai nurodomas prekinis ženklas ir modelis.

Taip sakant, oras aktyvina bateriją. Pašalinus lipduką, oras į bateriją patenka per siaurus plyšelius, kurie aktyvuoja bateriją.

Tą lengviausiai sužinoti galite mūsų svetainės paieškos laukelyje ieškodami informacijos, kurią galite rasti ant savo originalios baterijos. Kiekviena baterija turi unikalų serijos numerį, kurį lengvai galima rasti mūsų duomenų bazėje.

Sagos formos baterija yra apvali baterija, kurios diametras didesnis nei jos aukštis. Ji šiek tiek primena sagą.

Adapterį ištraukite iš savo nešiojamojo kompiuterio. Tada, atidarydami stumdomus užraktus, išimkite bateriją (tai netaikytina visoms vidinėms baterijoms). Dabar galite išimti bateriją iš nešiojamojo kompiuterio. Tokiu pačiu būdu galite įdėti pakaitinę bateriją.

Įtampos nuokrypis gali būti ne didesnis nei 0,5 V. Nuokrypis, kuris didesnis nei 0,5 V, gali sukelti atpažinimo problemų ar net sugadinti jūsų įrenginį.

Nešiojamojo kompiuterio baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą (mAh). Kuo didesnis šis skaičius, tuo ilgiau galite naudotis savo nešiojamuoju kompiuteriu, iki kol vėl jį reikės įkrauti. mAh neįtakoja baterijos veikimo jūsų kompiuteryje. Didesnė talpa reiškia, jog baterija bus fiziškai didesnė, todėl didesnės talpos baterija gali būti šiek tiek išlindusi.

Jei jūsų nešiojamas kompiuteris veikia normaliai neįkraunamas, dažniausiai problema susijusi su nešiojamo kompiuterio baterija. Pirmiausiai patikrinkite, ar adapteris teisingai įjungtas į nešiojamą kompiuterį ir elektros lizdą. Tą dažniausiai galite pasakyti pasižiūrėję į šviesos indikatorių. Jei nepasirodo įkrovimo ikona, tai greičiausiai reiškia, jog nešiojamojo kompiuterio adapteris ar įkrovimo jungtis sugedę. Jei atsiranda įkrovimo ikona, gali būti, jog jūsų baterija nebeveikia.

Visi mūsų produktai atitinka privalomus kokybės reikalavimus. Produktai gaminami ypač rūpestingai. Visi produktai atitinka griežtus ISO9001, UL ir CE reikalavimus. Be to, visi mūsų produktai atitinka RoHS aplinkos direktyvą, kuri įsigaliojo 2006 metų liepą.

Taip gali būti dėl įsigytos baterijos, turinčios didesnę talpą (mAh). Tai reiškia, jog baterija ilgiau tarnaus, palyginti su įprasta baterija. Didesnė talpa paprastai reiškia, kad baterijoje naudojama daugiau elementų, kurie ją fiziškai daro didesne. Didesnė talpa nedaro žalos, o baterijos funkcionalumas išlieka toks pats.

Neoriginalias baterijas gamina ne pirminis gamintojas, todėl jos dažnai būna pigesnės. Neoriginalią bateriją galite naudoti be jokių problemų. Tokie svarbūs faktoriai, kaip įtampa ar jungtis, nesiskiria.

„BraunOni“ pastaruosius 13 metų dirbo su tuo pačiu baterijų produktų tiekėju. Produktai išsamiai testuojami ir turi visus reikalingus kokybės dokumentus. Mūsų produktai gaminami atsakingai. Visi produktai atitinka griežtus ISO9001, UL ir CE reikalavimus. Be to, visi mūsų produktai atitinka RoHS aplinkos direktyvą, kuri įsigaliojo 2006 metų liepą.

Tą patikrinti galite kompiuterį įjungę be baterijos, bet su adapteriu. Jei nešiojamas kompiuteris įsijungia tinkamai, problema greičiausiai bus susijusi su baterija.

Nešiojamųjų kompiuterių baterijos gali turėti daug skirtingų serijinių numerių. Siekiant informaciją išlaikyti suprantama, nurodomas dažniausiai naudojamas dalies numeris. Todėl gali būti, jog šis numeris skiriasi nuo jūsų. Tačiau tai ne problema, nes baterija jūsų įrenginiui tiks, ir jis veiks.

Gamintojai dažnai gamina įvairiems nešiojamųjų kompiuterių modeliams tinkančias baterijas. Kiekvienai kombinacijai suteikiamas baterijos serijos numeris. Dėl šios priežasties baterija gali turėti kelis numerius.

Li-jonų ar Li-Po baterijoms nereikia atlikti paleidimo procedūros. Siekiant geriausio rezultato, baterijos įkrauti ir iškrauti nereikia.

Rekomenduotina bateriją įkrauti iki maždaug 50 %. Paskui bateriją geriausia išimti ir laikyti sausoje, kambario temperatūros patalpoje.

Naudojama ar įkraunama baterija visada šiek tiek įkais. Jeigu baterija labai įkaista, tai rodo, jog kažkas negerai su baterija, todėl patartina jos daugiau nenaudoti.

Vienintelės savo sudėtyje sunkiųjų metalų turinčios baterijos yra Ni-CD ir švino baterijos. Ni-CD baterijomis uždrausta prekiauti nuo 2017. 01. 01. Alternatyvios baterijos, pavyzdžiui, Ni-MH ir ličio baterijos taip pat žalingos aplinkai, tačiau mažiau kenkia.

Fiziniai asmenys, parduotuvės ir įmonės panaudotas baterijas gali grąžinti į savivaldybių surinkimo taškus arba, pavyzdžiui, į baterijų surinkimo taškus parduotuvėse.

Dauguma baterijų yra perdirbamos.

Įtampos specifikacijos turi atitikti jūsų seno adapterio įtampos galią (leidžiama nedidelė 0,4 V paklaida). Maksimalios srovės (miliamperais) nuokrypis gali būti teigiamas. Tačiau per mažai galios nešiojamajam kompiuteriui tiekiantis adapteris gali būti pavojingas. Jis turės smarkiau dirbti ir dėl to perkais.

Tą galite išsiaiškinti dviem būdais BatteryUpgrade.lt. 1: Ant savo adapterio galite rasti serijos numerį (unikalus identifikacinis numeris). Naudodami šį numerį, paieškos laukelyje galite ieškoti tinkamo produkto. 2: Galite ieškoti į paieškos laukelį suvedę savo nešiojamojo kompiuterio prekinį ženklą / modelį. Taip pat tinkamo produkto galite ieškoti naudodamiesi navigaciniais mygtukais.

Normalu, kad adapteriai įkaista. Žinoma, jei įkaista per daug, tai nėra gerai. Adapterio nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

Tikėtina, jog jūsų nešiojamojo kompiuterio adapterio prievadas sugedęs / sulūžęs. Ši dalis vadinama DC jungikliu. DC jungiklis užtikrina elektros srovės tekėjimą į jūsų nešiojamąjį kompiuterį.

Taip, tai įmanoma. Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti apie pakaitinį adapterį, tai jo specifikacijų atitikimas originaliam adapteriui.

Taip, galite.

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Gitana Maleronkiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Dirt Devil M607 Spider baterija (1800 mAh 14.4 V, Žalia)
Bendrieji:
Užsakyta preke greitai atkaliavo.Patikimas pardavejas.
Apie produktą:
Ačiū už prekę.labai pagelbejo buityje.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.