Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Terminai ir sąlygos

Žemiau yra bendrieji terminai ir sąlygos BraunOni B.V. BatteryUpgrade.lt priklauso BraunOni B.V. Kaip nurodyta 1.4 punkte, BraunOni B.V. pasilieka sau teisę bet kada pakeisti šias bendrąsias sąlygas. Visų kitų įmonių ženklų ir prekės ženklų sąvininkai yra konkretūs jų turėtojai.

1. Bendrosios sąlygos

1.1 Trumpasis pavadinimasBraunOni šiame dokumente nurodo BraunOni B.V. įmonę, įregistruotą KvK (Olandijos prekybos rūmuose) adresu Eindhoven, Nyderlanduose, numeris 08129450.
1.2 Ši Šie terminai ir sąlygos yra, neskaitant kai kurių kitų sąlygų, taikytini visiems teisiniams santykiams, kuriuose BraunOni veikia kaip produktų tiekėjas.
1.3 BraunOni nepriima jokių išlygų dėl užsakymų iš partnerio (toliau – Klientas).
1.4 BraunOni pasilieka sau teisę bet kada pakeisti šias sąlygas. Klientas pripažįsta, kad BraunOni turi teisę pakeisti šias bendrąsias sąlygas ir įsipareigoja laikytis tų pakeistų terminų ir sąlygų. Jei terminai ir sąlygos bus pakeisti reikšmingai, BraunOni įsipareigoja informuoti vartotojus apie tai elektroniniu laišku, prie kurio pasikeitusios sąlygos ir terminai bus pridėti.

2. Mokėjimas

2.1 Mokėjimas vykdomas iš anksto banko pavedimu, kreditine kortele, iDeal arba Paypal pagalba.

3. Kainos

3.1 Visose kainose gali pasitaikyti spausdinimo klaidų.
3.2 Produktai bus siunčiami iš skirtingų vietų. Šios vietos gali būti tiek Europos Sąjungoje, tiek ir už jos ribų. BatteryUpgrade.lt taiko PVM pagal išsiuntimo vietą ir siuntimo tikslo vietą. taiko PVM pagal išsiuntimo vietą ir siuntimo tikslo vietą. Norėdami sužinoti, siuntimo sąlygas, informacijos ieškokite produkto aprašymo puslapyje arba klauskite mūsų pagalbos tarnybos.
3.2.2 BatteryUpgrade.lt yra olandų interneto parduotuvė, kurios tikslas – aptarnauti visų pirma vartotojus. Jei Jūs kaip užsienio, Europos erdvės įmonė pateiksite teisingą įmonės pavadinimą ir PVM kodą, priklausomai nuo išsiuntimo vietos ir siuntimo tikslo vietos gali būti taikomos bendrijos vidaus prekybos taisyklės. Tokiu atveju mokamai sumai bus skaičiuojamas 0% PVM. Dideliems verslo klientams turime atskirą užsakymų svetain su patraukliomis nuolaidomis.
3.3 Visos kainos pateikiamos be pristatymo kainos, jei nenurodyta kitaip.
3.4 BraunOni pasiūlymas turi būti apsvarstytas be papildomo susirašinėjimo, nebent prieš tai susirašinėjant buvo raštu susitarta kitaip. Pasiūlymai pateikiami priklausomai nuo produktų prieinamumo. BraunOni turi teisę anuliuoti susitarimą.

4. Tiekimas

4.1 BraunOni negali garantuoti visų produktų tiekimo. Jei produkto atsargos baigėsi, vartotojas bus apie tai informuotas ir sumokėta suma jam bus grąžinta.
4.2 Prekės bus išsiųstos po to, kai vartotojui pateikta sąskaita bus apmokėta į BraunOni sąskaitą. Prekės bus išsiųstos, jei įmanoma, per penkias darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo.
4.3 BraunOni gali siųsti prekes dalimis. Papildomos tokio siuntimo išlaidos bus apmokėtos pačios BraunOni.
4.4 BraunOni pristatys produktus per įprastą pašto tarnybą ar per kurjerį, priklausomai nuo išsiuntimo vietos ir siuntimo tikslo vietos. BraunOni gali pakeisti pristatymo metodą be išankstinio įspėjimo, jei to reikalauja kliento arba BraunOni interesai. Jei klientas nori gauti informaciją apie tikslų siuntimo metodą, jis turi užklausti tos informacijos iš klientų aptarnavimo skyriaus prieš patvirtindamas užsakymą.

5. Atsakomybė

5.1 BraunOni nėra atsakinga už žalą, patirtą perkant ar naudojant pristatytus produktus.
5.2 Terminai, nurodyti 4.2 punkte, yra laikomi sąlyginiais ir negalutiniais. BraunOni niekuomet nėra atsakinga už žalą, patirtą dėl prekės išsiuntimo po nustatyto termino.
5.3 Jei produktas pristatomas su trūkumais, arba jei pristatyti produkto nepasiseka, vartotojas turi per 90 dienų informuoti BraunOni apie tuos trūkumus raštu.

6. Prekių keitimas

6.1 Prekių keitimas galimas tik tuo atveju, jei pristatytas produktas grąžinamas originalioje pakuotėje, ir jei produktas pasiekia BraunOni per 30 dienas nuo pristatymo klientui.
6.2 Norimo pakeitimo kaštus (pavyzdžiui, siuntimo kaštus) prisiima siuntėjas.
6.3 Siuntimo kaštus galima sužinoti iš vietinio pašto skyriaus. Vartotojas yra atsakingas už tinkamos pašto paslaugos pasirinkimą produkto išsiuntimui pagal vietos įstatymus ir taisykles.

7. Siuntimo kaštai

7.1 BraunOni apskaičiuoja siuntimo kaštus kiekvienam siuntimui. Kaštai gali priklausyti nuo siuntimo būdo. Siuntimo kaštai matomi pirkinių krepšelyje.
7.2 BraunOni pasilieka teisę reikalauti siuntimo su draudimu tai atvejais, kai prekės užsakomos iš už Europos Sąjungos ribų. Vartotojas gali atmesti šį reikalavimą nedelsiant informuodamas BraunOni raštu, kas automatiškai reiškia ir užsakymo anuliavimą pagal 10.1. punkte nurodytą sąlygą.
7.3 Klientas yra atsakingas už papildomas išlaidas, kylančias iš prekių pristatymo, pavyzdžiui, papildomus pašto mokesčius ar importo muitus

8. Garantija

8.1 Iškart po pristatymo vartotojas privalo patikrinti gautas prekes, ar jose nėra trūkumų. Suradus trūkumų vartotojas privalo nedelsiant pranešti apie tai BraunOni raštu. Jei pirkėjas nepraneša BraunOni per penkias dienas apie tokius nustatytus trūkumus, kuruos galima pastebėti apžiūrint ar naudojant prekę, laikoma, kad vartotojas sutinka, kad gautos prekės būklė yra tinkama, ir bet kokia teisė į garantiją laikoma pasibaigusia.
8.2 Išskirtinai BraunOni teikia tiekėjo garantiją. Ši garantija baigiasi, jei prekė vartojama netinkamai.
8.3 Jei prekė sugenda dėl neteisingo nadojimo, garantija jai netaikoma.

9. Žala

9.1 BraunOni gali būti laikoma atsakinga už žalą, kuri atsirado dėl sąmoningai blogos veiklos ar netinkamo elgesio su prekėmis, arba dėl veiklos, už kurią BraunOni yra atsakinga pagal įstatymą
9.2 Aplinkybės, dėl kurių BraunOni niekuomet nėra atsakinga: streikas, nedarbingumas, liga, importo/eksporto ar tranzito draudimas, transorto problemos, subkontraktoriai, kurie nesilaiko įsipareigojimų, gaminimo proceso sutrikimai, ir t.t.

10. Užsakymų atšaukimas

10.1 Vartotojas turi teisę atšaukti užsakymą per 30 dienų nuo prekės gavimo. Per šį laikotarpį vartotojas privalo informuoti BraunOni apie užsakymo atšaukimą. Gavus BraunOni patvirtinimą dėl užsakymo atšaukimo su Prekės gražinimo autorizavimo numeriu, pirkėjas gali grąžinti produktą per 14 dienų vadovaudamasis instrukcijomis, pateiktomis kartu su Prekės gražinimo autorizavimo numeriu. Pinigus už pirkinį BraunOni per 14 dienų nuo gražinamo produkto išsiuntimo. Ši tvarka atitinka Nyderlandų įstatymą dėl „Nuotoliniu būdu atliekamų pirkimų“ kaip nurodyta čia: „Wet Koop op Afstand, Burgerlijk Wetboek art. 7:46“
10.2 Jei periodas, nurodytas 4.2 punkte, buvo viršytas daugiau nei dviem savaitėm, pirkėjas gali atšaukti užsakymą nemokamai. Tačiau pirkėjas visuomet turi pranešti raštu apie užsakymo atšaukimą.
10.3 Pavyzdinė atšaukimo forma

Kam: BraunOni B.V., Freddy van Riemsdijkweg 6a, 5657 EE Eindhoven, Nyderlandai:
Šiuo raštu pranešu, kad atšaukiu pagal pirkimo sutartį užsakytas toliau išvardintas prekes.
Užsakymo data / gauta:
Pirkėjo vardas:
Prikėjo adresas:
Pirkėjo parašas (tik jei ši forma surašoma popieriniame dokumente):
Data:

11. Nuolaidos dėl rekomendacijų

11.1 Bet kokia tvarka dėl nuolaidų už pardavimus, įvykdytus dėl kliento rekomendacijos, gali būti keičiama BraunOni iniciatyva.
11.2 Nuolaida mainais į pardavimus, įvykdytus dėl kliento rekomendacijos, bus suteikiama, kai pirkimas po rekomendacijos bus laikomas įvykusiu. Tai reiškia, po to, kai už tą užsakymą yra sumokama ir atitinkamas pirkinys yra išsiunčiama.
11.3 Suteikta nuolaida būsimiems užsakymams gali būti atšaukta, jei užsakymas, dėl kurio suteikta nuolaida, yra atšaukiamas, ar grąžinama atitinkama prekė.
11.4 BraunOni pasilieka teisę selektyviai netaikyti kai kuriems asmenims ar įmonėms nuolaidų dėl rekomendacijų programos.
11.5 Vienas iš atvejų, kai gali būti pritaikytos 11.3 ir 11.4 punktų išimtys, yra atvejis, kai rekomendacijos numeris gali būti laikomas (iš dalies) viešojo žinojimo dalyku, arba kai jis panaudojamas ne tik draugų kontekste.

12. Duomenų konfidencialumas ir saugumas

12.1 Kliento duomenimis nebus dalinamasi su trečiosiomis šalimis. Šios taisyklės išimtis gali būti taikoma, kai reikia pasidalinti duomenimis su mokėjimo paslaugų teikėju siekiant sudaryti galimybę internetiniam apmokėjimui.
12.2 Kliento duomenys visuomet perduodami SSL šifravimu apsaugotu ryšio kanalu.

13. Privatumo politika

Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir BatteryUpgrade.lt privatumo politiką galima rasti mūsų Privatumo politika.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Gitana Maleronkiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Dirt Devil M607 Spider baterija (1800 mAh 14.4 V, Žalia)
Bendrieji:
Užsakyta preke greitai atkaliavo.Patikimas pardavejas.
Apie produktą:
Ačiū už prekę.labai pagelbejo buityje.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.