Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Siurblys baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Didelės erdvės lengvai ir kruopščiai valomos naudojant belaidžius dulkių siurblius. Be to, belaidžiai dulkių siurbliai suteikia judėjimo laisvę valymo metu, nes nereikia būti šalia maitinimo lizdo. Ar pastebėjote, kad belaidžio dulkių siurblio akumuliatoriaus veikimo laikas trumpėja? Prailginkite dulkių siurblio veikimo laiką pakeisdami akumuliatorių. Mūsų baterijos yra specialiai sukurtos ir tinkamos vertikaliems ir robotiniams dulkių siurbliams iš tokių gamintojų kaip Bosch, Dyson, iRobot, Karcher ir Dirt Devil. Jūsų dulkių siurblys vėl veiks taip ilgai kaip naujas. Be to, mūsų baterijos yra labai galingos, apsaugotos nuo trumpojo jungimo ir per didelio įkrovimo.

Be to, belaidžiai dulkių siurbliai suteikia judėjimo laisvę valymo metu, nes nereikia būti šalia maitinimo lizdo. Ar pastebėjote, kad belaidžio dulkių siurblio akumuliatoriaus veikimo laikas trumpėja? Prailginkite dulkių siurblio veikimo laiką pakeisdami akumuliatorių. Mūsų baterijos yra specialiai sukurtos ir tinkamos vertikaliems ir robotiniams dulkių siurbliams iš tokių gamintojų kaip Bosch, Dyson, iRobot, Karcher ir Dirt Devil. Jūsų dulkių siurblys vėl veiks taip ilgai kaip naujas. Be to, mūsų baterijos yra labai galingos, apsaugotos nuo trumpojo jungimo ir per didelio įkrovimo.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Sigita Markevičienė įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Karcher K50 baterija (3000 mAh 4.8 V)
Bendrieji:
Pakankamai greitas pristatymas
Apie produktą:
Mano pirkta prekė buvo kokybiška
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.