Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Siurblys baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Didelės erdvės lengvai ir kruopščiai valomos naudojant belaidžius dulkių siurblius. Be to, belaidžiai dulkių siurbliai suteikia judėjimo laisvę valymo metu, nes nereikia būti šalia maitinimo lizdo. Ar pastebėjote, kad belaidžio dulkių siurblio akumuliatoriaus veikimo laikas trumpėja? Prailginkite dulkių siurblio veikimo laiką pakeisdami akumuliatorių. Mūsų baterijos yra specialiai sukurtos ir tinkamos vertikaliems ir robotiniams dulkių siurbliams iš tokių gamintojų kaip Bosch, Dyson, iRobot, Karcher ir Dirt Devil. Jūsų dulkių siurblys vėl veiks taip ilgai kaip naujas. Be to, mūsų baterijos yra labai galingos, apsaugotos nuo trumpojo jungimo ir per didelio įkrovimo.

Be to, belaidžiai dulkių siurbliai suteikia judėjimo laisvę valymo metu, nes nereikia būti šalia maitinimo lizdo. Ar pastebėjote, kad belaidžio dulkių siurblio akumuliatoriaus veikimo laikas trumpėja? Prailginkite dulkių siurblio veikimo laiką pakeisdami akumuliatorių. Mūsų baterijos yra specialiai sukurtos ir tinkamos vertikaliems ir robotiniams dulkių siurbliams iš tokių gamintojų kaip Bosch, Dyson, iRobot, Karcher ir Dirt Devil. Jūsų dulkių siurblys vėl veiks taip ilgai kaip naujas. Be to, mūsų baterijos yra labai galingos, apsaugotos nuo trumpojo jungimo ir per didelio įkrovimo.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Atsiliepimai

Aleksej Artamonov įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
ILIFE V8s baterija (2600 mAh 14.4 V, Mėlyna)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.