Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Dvipusio radijo ryšio įranga baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Kai turite radijo stotelę arba raciją, galite saugiai ir netrukdomai bendrauti, kad ir kur esate. Mes siūlome platų baterijų, adapterių ir kitų dalių pasirinkimą tinkančių tokių prekinių ženklų kaip Alinco, Cobra, Kenwood ir Motorola dvipusėms radijo stotelėms. Aukšta mūsų akumuliatorių kokybė užtikrins sklandų racijų ryšį. Ilgesnį laiką neturint galimybės įkrauti labai patogu su savimi turėti atsarginį racijos akumuliatorių.

Mes siūlome platų baterijų, adapterių ir kitų dalių pasirinkimą tinkančių tokių prekinių ženklų kaip Alinco, Cobra, Kenwood ir Motorola dvipusėms radijo stotelėms. Aukšta mūsų akumuliatorių kokybė užtikrins sklandų racijų ryšį. Ilgesnį laiką neturint galimybės įkrauti labai patogu su savimi turėti atsarginį racijos akumuliatorių.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Romas Pilipavičius įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Soshine Pagerintos kokybės universalusis greitasis baterijų įkroviklis su LCD ekranu
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.