Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Kūdikio priežiūros monitorius baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Jūsų elektrinio dantų šepetėlio baterija, deja nėra amžina. Tačiau tai nereiškia, kad jūs turite jį išmesti ir pirkti naują. Jei pakeisite savo elektrinio dantų šepetėlio akumuliatorių, jis vėk veiks kaip naujas. Atraskite mūsų platų Li-Ion ir Ni-MH akumuliatorių bei baterijų asortimentą, tinkančių elektriniams dantų šepetėliams iš tokių gamintojų kaip Oral B, Panasonic ir Philips.

Tačiau tai nereiškia, kad jūs turite jį išmesti ir pirkti naują. Jei pakeisite savo elektrinio dantų šepetėlio akumuliatorių, jis vėk veiks kaip naujas. Atraskite mūsų platų Li-Ion ir Ni-MH akumuliatorių bei baterijų asortimentą, tinkančių elektriniams dantų šepetėliams iš tokių gamintojų kaip Oral B, Panasonic ir Philips.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Arunas Budrys įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
UltraFire 18650 baterija Pakraunama (2 vnt., 4000 mAh)
Bendrieji:
Sveiki. tikrai esu patenkintas šią parduotuve. Užsakymą atsiuntė gana greitai, rekomenduoju visiems kam reikalingos tokios prekės.
Apie produktą:
Baterijų kokybė ir kainos santykis yra geras.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.