Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
  • Jau 15 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

HP

HP nešiojamo kompiuterio baterija

Ieškote naujos HP nešiojamojo kompiuterio baterijos? Mes siūlome daugybę skirtingų tipų akumuliatorių jūsų HP nešiojamam kompiuteriui. Jei jūsų HP nešiojamasis kompiuteris dažnai išsikrauna, tai gali labai erzinti. To priežastis - nusilpusi ar nusidėvėjusi baterija. Tačiau yra ir gerų naujienų - akumuliatorių galite lengvai pakeisti patys. Rinkdamiesi naują HP nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių, atidžiai peržiūrėkite akumuliatoriaus įtampą, talpą ir formą. Šie parametrai turi atitikti originalios HP baterijos. HP siūlo daugybę skirtingų tipų nešiojamųjų kompiuterių su įvairiomis galimybėmis, tinkančius bet kokio tipo vartotojams. Pvz., HP nešiojamieji kompiuteriai su galingu procesoriumi bei vaizdo plokšte labiau tinka žaidimams arba besinaudojantiems vaizdo įrašų ir nuotraukų redagavimo programine įranga. Taip pat yra mažesnių HP nešiojamųjų kompiuterių, idealiai tinkamų daug keliaujant su darbo reikalais ar studijoms. Įsitikinkite, kad perkate tinkamą akumuliatorių savo HP nešiojamam kompiuteriui.

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Luis Mendes įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
HP 530 baterija (2200 mAh)
Bendrieji:
Serviço exemplar e eficiente. Gostei muito.
Apie produktą:
Funciona na perfeição. Há muito que queria comprar esta bateria pois a anterior já não carregava muito e durava pouco, tendo de usar sempre o laptop ligado à corrente. E o preço foi bastante acessível evitando que de momento tivesse de comprar outro laptop.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
  • Jau 15 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.