Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Sodo reikmenys baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Kadangi nešiojamų prietaisų, tokių kaip sodo įrankių, akumuliatorių talpa su laiku senka, svarbu, kad jei būtų reguliariai keičiami. Akumuliatorių talpa riboja sodo įrankių tarnavimo laiką. Pakeitus seną, lėtą akumuliatorių nauju, jūsų įrankai galės būti naudojami ilgiau. Siūlome akumuliatorius daugelio rūšių sodo įrankiams, tokiems kaip gyvatvorių žirklės, lapų pūstuvai ir vejapjovės. Tinka tokiems prekių ženklams kaip Gardena, Husqvarna ir Robomow.

Akumuliatorių talpa riboja sodo įrankių tarnavimo laiką. Pakeitus seną, lėtą akumuliatorių nauju, jūsų įrankai galės būti naudojami ilgiau. Siūlome akumuliatorius daugelio rūšių sodo įrankiams, tokiems kaip gyvatvorių žirklės, lapų pūstuvai ir vejapjovės. Tinka tokiems prekių ženklams kaip Gardena, Husqvarna ir Robomow.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Linas Augulis įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Worx Landroid M500 WG754E baterija (2500 mAh 28 V, Juoda)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.