Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Namų ūkio įranga baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Iekšote naujo akumuliatoriaus savo buitinei technikai? Tuomet užsukote į tinkamą vietą. Nesvarbu ar tai dulkių siurblys, termostatas, ar apsaugos sistema - mes siūlome didelį akumuliatorių ir kitų dalių pasirinkimą namų apyvokos technikai tokiai kaip robotinės žoliapjovės, garažo vartų pakelėjai, kompiuterio skaneriai ar žibintai. Tinka įvairių prekinių ženklų produkcijai: Bosch, Reflecta, Robomow ir Inova. Pasirinkite gamintoją ir įrenginio tipą bei užsakykite reikiamą produktą savo prietaisui.

Nesvarbu ar tai dulkių siurblys, termostatas, ar apsaugos sistema - mes siūlome didelį akumuliatorių ir kitų dalių pasirinkimą namų apyvokos technikai tokiai kaip robotinės žoliapjovės, garažo vartų pakelėjai, kompiuterio skaneriai ar žibintai. Tinka įvairių prekinių ženklų produkcijai: Bosch, Reflecta, Robomow ir Inova. Pasirinkite gamintoją ir įrenginio tipą bei užsakykite reikiamą produktą savo prietaisui.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Atsiliepimai

abdelkader BEY įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Household Appliances baterija (750 mAh 3.7 V, Juoda)
Bendrieji:
commande conforme et tres satisfait,délais de livraison correct.Merci
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.