Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Dronas baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Dronai turintys kameras tapo svarbia fotografijos ir videografijos pasaulio dalimi. Jei turite droną, be abejo norite, kad jis galėtų skristi kaip galima didesnį atstumą iki išsenkant akumuliatoriui. Dėl to, svarbu įsigyti aukštos kokybės akumuliatorių. Tai pravartu kai esate ilgoje kelionėje be galimybės įkrauti droną. Patogu su savimi visados turėti atsarginį akumuliatorių, kas suteikia galimybę greitai pakeisti išsikrovusį bei tęsti skrydį. Mūsų baterijos buvo specialiai tobulinamos geriausiam veikimui su dronais. Parduodame akumuliatorius tinkamus tokių prekinių ženklų kaip Blade, DJI, Phantom ir Parrot dronams.

Jei turite droną, be abejo norite, kad jis galėtų skristi kaip galima didesnį atstumą iki išsenkant akumuliatoriui. Dėl to, svarbu įsigyti aukštos kokybės akumuliatorių. Tai pravartu kai esate ilgoje kelionėje be galimybės įkrauti droną. Patogu su savimi visados turėti atsarginį akumuliatorių, kas suteikia galimybę greitai pakeisti išsikrovusį bei tęsti skrydį. Mūsų baterijos buvo specialiai tobulinamos geriausiam veikimui su dronais. Parduodame akumuliatorius tinkamus tokių prekinių ženklų kaip Blade, DJI, Phantom ir Parrot dronams.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Ausra Lescinskiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Huawei E5330 baterija (1700 mAh 3.7 V)
Apie produktą:
Aukštos kokybės baterija,greitas pristatymas,rekomenduoju.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.