Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Ausinės baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Ieškote naujo akumuliatoriaus savo ausinėms? Su nauju akumuliatoriumi galėsite žaisti, žiūrėti TV ar klausytis muzikos valandų valandas be įkrovimo. Siūlome aukštos kokybės akumuliatorius užtikrinančius optimalų jūsų įrenginių funkcionalumą. Nesvarbu ar ausinėmis naudojatės trumpai, tik keliaudami į darbą, ar valandų valandas atostogaudami: ausinės turinčios ilgą veikimo laiką šiais laikais yra nepakeičiamos. Siūlome gausų dalių pasirinkimą tinkačių tokiems prekiniams ženklams kaip Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony ir Sennheiser. Taigi, įsigykite naują akumuliatorių dabar ir mėgaukitės savo muzika, žaidimais ar filmais pilnu pajėgumu.

Siūlome aukštos kokybės akumuliatorius užtikrinančius optimalų jūsų įrenginių funkcionalumą. Nesvarbu ar ausinėmis naudojatės trumpai, tik keliaudami į darbą, ar valandų valandas atostogaudami: ausinės turinčios ilgą veikimo laiką šiais laikais yra nepakeičiamos. Siūlome gausų dalių pasirinkimą tinkačių tokiems prekiniams ženklams kaip Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony ir Sennheiser. Taigi, įsigykite naują akumuliatorių dabar ir mėgaukitės savo muzika, žaidimais ar filmais pilnu pajėgumu.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

RAIMONDAS ANDREIKUS įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
JVC GZ-E15 baterija (3000 mAh 3.6 V, Juoda)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.