Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Skaitmeninė kamera baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Ieškote naujo akumuliatoriaus ar adapterio savo skaitmeninei kamerai? Peržvelkite mūsų platų akumuliatorių, adapterių ir kitų dalių, tinkančių Canon, JVC, GoPro, Samsung ir Sony kameroms pasirinkimą. Įsigijus naują akumuliatorių nerizikuosite prarasti galimybę įamžinti ypatingus kadrus atostogaujant ar keliaujant gamtoje. Paprasta ir patogu visada su savimi turėti atsarginį akumuliatorių, reikalui esant ji pakeisti ir filmuoti toliau.

Įsigijus naują akumuliatorių nerizikuosite prarasti galimybę įamžinti ypatingus kadrus atostogaujant ar keliaujant gamtoje. Paprasta ir patogu visada su savimi turėti atsarginį akumuliatorių, reikalui esant ji pakeisti ir filmuoti toliau.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Romas Pilipavičius įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Canon Legria HF G25 baterija (2600 mAh 7.4 V, Juoda)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.