Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Belaidis telefonas baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Jei turite belaidį telefoną savo namuose esate pasiekiami nuolatos. Įsigyjus naują akumuliatorių savo belaidžiui telefonui jis veiks kaip naujas ir jo veikimo trukmė bus ilgesnė. Mes parduodame baterijas, adapterius ir kitas dalis tinkančias Alcatel, Ascom, Cisco ir Siemens telefonams. Negalite rasti ieškomo akumuliatoriaus ar adapterio? Susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba, jie mielai jums padės.

Įsigyjus naują akumuliatorių savo belaidžiui telefonui jis veiks kaip naujas ir jo veikimo trukmė bus ilgesnė. Mes parduodame baterijas, adapterius ir kitas dalis tinkančias Alcatel, Ascom, Cisco ir Siemens telefonams. Negalite rasti ieškomo akumuliatoriaus ar adapterio? Susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba, jie mielai jums padės.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Vytautas Šimulionis įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Huawei ETS3125i baterija (2000 mAh 3.6 V)
Bendrieji:
Puiki parduotuvė.
Apie produktą:
Puiki prekė labai. Ačiū Jums labai.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.