Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Skutimosi mašinėlė baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Elektrinė barzdaskutė leidžia greitai, efektyviai ir paprastai apsiskusti. Mes siūlome gausų akumuliatorių pasirinkimą, skirtą skustuvams iš tokių gamintojų kaip Babyliss, Braun, Panasonic ir Philips. Šie aukštos kokybės akumuliatoriai užtikrins, kad barzdaskutė vėl veiks kaip nauja. Tokiu būdu galėsite pasikliauti elektrinės barzdaskutės saugumu ir akumuliatoriaus veikimo trukme kasdien.

Mes siūlome gausų akumuliatorių pasirinkimą, skirtą skustuvams iš tokių gamintojų kaip Babyliss, Braun, Panasonic ir Philips. Šie aukštos kokybės akumuliatoriai užtikrins, kad barzdaskutė vėl veiks kaip nauja. Tokiu būdu galėsite pasikliauti elektrinės barzdaskutės saugumu ir akumuliatoriaus veikimo trukme kasdien.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Arunas Budrys įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
UltraFire 18650 baterija Pakraunama (2 vnt., 4000 mAh)
Bendrieji:
Sveiki. tikrai esu patenkintas šią parduotuve. Užsakymą atsiuntė gana greitai, rekomenduoju visiems kam reikalingos tokios prekės.
Apie produktą:
Baterijų kokybė ir kainos santykis yra geras.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.