Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Nešiojamas kompiuteris baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Ar jūsų nešiojamas kompiuteris tinkamai nebefunkcionuoja ir dirba tik įjungus krautis? Ko gero yra išsekęs akumuliatorius ir jį reiktų pakeisti. Nesvarbu ar nešiojamu kompiuteriu naudojatės asmeninėms, ar darbo reikmėms, naudojantis kasdien, ilgas akumuliatoriaus tarnavimo laikas yra būtinas. Taigi, užsisakykite naują akumuliatorių ir prailginkite savo nešiojamo kompiuterio veikimo laiką. Mes siūlome platų baterijų, adapterių ir kitų dalių asortimentą patraukliomis kainomis. Šios dalys yra tinkamos tokių prekinių ženklų kaip Acer, Apple, Asus, Lenovo ir Dell nešiojamiems kompiuterias. Negalite rasti ieškomo akumuliatoriaus ar adapterio? Susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba kuri jums mielai padės.

Nesvarbu ar nešiojamu kompiuteriu naudojatės asmeninėms, ar darbo reikmėms, naudojantis kasdien, ilgas akumuliatoriaus tarnavimo laikas yra būtinas. Taigi, užsisakykite naują akumuliatorių ir prailginkite savo nešiojamo kompiuterio veikimo laiką. Mes siūlome platų baterijų, adapterių ir kitų dalių asortimentą patraukliomis kainomis. Šios dalys yra tinkamos tokių prekinių ženklų kaip Acer, Apple, Asus, Lenovo ir Dell nešiojamiems kompiuterias. Negalite rasti ieškomo akumuliatoriaus ar adapterio? Susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba kuri jums mielai padės.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Algirdas Svaravicius įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Asus Eee PC 1002 baterija (4200 mAh 7.4 V)
Bendrieji:
Puikiai dirbate
Apie produktą:
Puiki prekių kokybė
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.