Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Nuotolinis valdymas baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Ieškote naujo akumuliatoriaus savo nuotolinio valdymo pultui? Grąžinkite jam pilną pajėgumą pakeisdami akumuliatorių. Peržiūrėkite mūsų platų akumuliatorių bei kitų dalių asortimentą, tinkančių tokių prekinių ženklų kaip AMX, Logitech, Philips ir Sonos valdymo pultams. Sužinoti daugiau apie konkrečią dalį galite ieškodami informacijos produktų specifikacijose. Negalite rasti reikiamos dalies mūsų sąraše? Susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba, jie mielai jums padės.

Peržiūrėkite mūsų platų akumuliatorių bei kitų dalių asortimentą, tinkančių tokių prekinių ženklų kaip AMX, Logitech, Philips ir Sonos valdymo pultams. Sužinoti daugiau apie konkrečią dalį galite ieškodami informacijos produktų specifikacijose. Negalite rasti reikiamos dalies mūsų sąraše? Susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba, jie mielai jums padės.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Romas Pilipavičius įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Soshine Pagerintos kokybės universalusis greitasis baterijų įkroviklis su LCD ekranu
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.