Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Medicininis baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Siūlome platų galingų baterijų asortimentą, tinkančių medicinos įrangai iš tokių gamintojų kaip Biohit, Braun, Casmed, GE ir Phillips. Ar pastebėjote, kad jūsų monitorius, termometras ar defibriliatorius nebeveikia tinkamai arba greitai išsikrauna? Tuomet atėjo laikas pakeisti akumuliatorių. Tai suteiks jūsų medicinos prietaisui ilgą akumuliatoriaus tarnavimo laiką, su dideliu patikimumu.Tokiu būdu jūsų medicininė įranga veiks optimaliai, kai to labiausiai reikės.

Ar pastebėjote, kad jūsų monitorius, termometras ar defibriliatorius nebeveikia tinkamai arba greitai išsikrauna? Tuomet atėjo laikas pakeisti akumuliatorių. Tai suteiks jūsų medicinos prietaisui ilgą akumuliatoriaus tarnavimo laiką, su dideliu patikimumu.Tokiu būdu jūsų medicininė įranga veiks optimaliai, kai to labiausiai reikės.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Gintaras Mukulys įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Datalogic BO-JARL-RBP-PM80 baterija (2200 mAh 3.7 V, Originalu)
Bendrieji:
Viskas puiku kokybe , bei apranavimas
Apie produktą:
100 balu
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.