Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Visiems įrenginiams skirtos baterijos

Ar ieškote naujo akumuliatoriaus savo įrenginiui? Nešiojamiems prietaisams senstant, jų baterijos senka. Taip nutikus verta keisti prietaiso akumuliatorių nauju. Ir vėl galėsite ilgai džiaugtis įrenginiu darbu. Be to, visada naudinga turėti atsarginę bateriją. Peržiūrėkite mūsų platų aukštos kokybės baterijų, skirtų daugiau nei 200 000 skirtingų įrenginių, tokių kaip nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, įrankiai ir dar daugiau, pasirinkimą. Nerandate reikalingos baterijos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba el. Paštu info@BatteryUpgrade.lt. Jie mielai Jums padės!

Kiti produktai

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Atsiliepimai

Ramunas Sirvys įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Toshiba Satellite A100-644 baterija (4400 mAh 10.8 V, Juoda)
Bendrieji:
Užsakymo sistema yra labai paprasta ir suprantama.
Apie produktą:
Baterija, kuria isigijau, esu patenkintas, ji veikia puikiai, taip pat gavau instrukcija, kad baterijos gyvavimo laikas butu kuo ilgesnis.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.