Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Radijo valdymo įranga (RC) baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Visi elektroniniai RC modeliai naudoja akumuliatorius. Siūlome akumuliatorius ir kitas dalis įvairių gamintojų modeliams ir valdymo pultams. Jos buvo kuriamos siekiant kuo geresnių rezultatų iš radijo bangomis valdomų modelių. Čia rasite aukštos kokybės akumuliatorius, tinkančius įrangai iš tokių prekinių ženklų kaip Cavotec, Elca, Hetronic ir Falard. Tokiu būdų galėsite iilgiau naudoti įrenginį lauke be įkrovimo. Atraskite mūsų platų pasirinkimą ir užsakykite akumuliatorių internetu mūsų el. parduotuvėje.

Siūlome akumuliatorius ir kitas dalis įvairių gamintojų modeliams ir valdymo pultams. Jos buvo kuriamos siekiant kuo geresnių rezultatų iš radijo bangomis valdomų modelių. Čia rasite aukštos kokybės akumuliatorius, tinkančius įrangai iš tokių prekinių ženklų kaip Cavotec, Elca, Hetronic ir Falard. Tokiu būdų galėsite iilgiau naudoti įrenginį lauke be įkrovimo. Atraskite mūsų platų pasirinkimą ir užsakykite akumuliatorių internetu mūsų el. parduotuvėje.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Mindaugas Rackaitis įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Radio Control (RC) baterija (2000 mAh 7.2 V)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.