Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Planšetė baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Planšetės yra kompaktiškos ir lengvos, todėl jas patogu su savimi pasiimti visur. Tai reiškia, kad planšetės akumuliatorius turi niešsikrausti kol keliaujate. Mūsų didelės talpos akumuliatoriai gali suteikti planšetiniam kompiuteriui papildomos energijos, kol keliaujate ir užtikrinti, kad galėsite dirbti, žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus ilgiau. Mūsų akumuliatoriai tinkami šių prekinių ženklų: Acer, Amazon, Apple, Samsung ir Microsoft planšetėms.

Tai reiškia, kad planšetės akumuliatorius turi niešsikrausti kol keliaujate. Mūsų didelės talpos akumuliatoriai gali suteikti planšetiniam kompiuteriui papildomos energijos, kol keliaujate ir užtikrinti, kad galėsite dirbti, žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus ilgiau. Mūsų akumuliatoriai tinkami šių prekinių ženklų: Acer, Amazon, Apple, Samsung ir Microsoft planšetėms.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Linart Aprij įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Asus P023 baterija (4700 mAh 3.8 V)
Bendrieji:
gera įmonė, atsižvelgia į pageidavimus.Laiku reaguoja jei kažkas nepatiko klientui.
Apie produktą:
geri produktai.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.