Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Tinklo įranga baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Šiandien nebegalime įsivaizuoti savo gyvenimo be interneto. Nebegalime apsieiti be maršrutizatoriaus, modemo ar mobiliojo ryšio taško. Tinkamai funkcionuojančam ir patikimam tinklui labai svarbu turėti gerą akumuliatorių. Mes siūlome platų akumuliatorių pasirinkimą, tinkančių tokiems tinklo įrenginiams kaip Cisco, Huawei, Mitsubishi ir Alcatel.Tokiu būdu visada turėsite greitą ir saugų interneto ryšį. Pasirinkite gamintoją ir įrenginį žemiau bei sužinokite kurie akumuliatoriai tinka jūsų tinklo įrenginiui.

Nebegalime apsieiti be maršrutizatoriaus, modemo ar mobiliojo ryšio taško. Tinkamai funkcionuojančam ir patikimam tinklui labai svarbu turėti gerą akumuliatorių. Mes siūlome platų akumuliatorių pasirinkimą, tinkančių tokiems tinklo įrenginiams kaip Cisco, Huawei, Mitsubishi ir Alcatel.Tokiu būdu visada turėsite greitą ir saugų interneto ryšį. Pasirinkite gamintoją ir įrenginį žemiau bei sužinokite kurie akumuliatoriai tinka jūsų tinklo įrenginiui.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Ausra Lescinskiene įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Huawei E5330 baterija (1700 mAh 3.7 V)
Apie produktą:
Aukštos kokybės baterija,greitas pristatymas,rekomenduoju.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.