Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Skaitmeninė kamera baterijos & Kintamos srovės adapteriai / įkrovikliai

Deja, skaitmeninių fotoaparatų akumuliatorių tarnavimo laikas jiems senstant ir dažnai naudojant senka. Taip atsitikus akumuliatorių turėsite įkrovinėti dažniau. Tai, žinoma, labai erzina naudojant mobilųjį įrenginį, tokį kaip skaitmeninis fotoaparatas. Su nauju akumuliatoriumi galėsite naudotis savo skaitmeniniu fotoaparatu tiek, kiek tai darydavote kai jis buvo visiškai naujas. Ar turite skaitmeninį fotoaparatą kuriam reikia pakeisti akumuliatorių? Mes turime visų tipų akumuliatorių ir adapterių tinkačių Canon, HP, Nikon ir Panasonic fotoaparatams.

Taip atsitikus akumuliatorių turėsite įkrovinėti dažniau. Tai, žinoma, labai erzina naudojant mobilųjį įrenginį, tokį kaip skaitmeninis fotoaparatas. Su nauju akumuliatoriumi galėsite naudotis savo skaitmeniniu fotoaparatu tiek, kiek tai darydavote kai jis buvo visiškai naujas. Ar turite skaitmeninį fotoaparatą kuriam reikia pakeisti akumuliatorių? Mes turime visų tipų akumuliatorių ir adapterių tinkačių Canon, HP, Nikon ir Panasonic fotoaparatams.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Rima Pačegonienė įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Olympus µ 740 baterija (650 mAh 3.7 V)
Bendrieji:
man patiko si firma, patiko aptarnavimas ir greitas prekes pristatymas
Apie produktą:
preke gerai veikia, dekui
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.