Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

BTH-CQ40_H baterija (8800 mAh 10.8 V, Juoda)

No longer available


Unfortunately, this product is no longer available. However, we do have other compatible products for the following devices:

Compaq Presario CQ40
Compaq Presario CQ70
Compaq Presario HDX16
Compaq Presario CQ71
Compaq Presario CQ41
Compaq Presario CQ61
Compaq Presario CQ60
Compaq Presario CQ50
Compaq Presario CQ45
HP Pavilion g60-530us

Is your device not listed here? Scroll down for more compatible devices.
Darius Lukosaitis
įvertino mus:
(4/5)
Apie produktą:
ok
Užtikrinimas ir garantija
Produktui BTH-CQ40_H baterija (8800 mAh 10.8 V, Juoda) taikoma 12 mėnesių garantija. Be to, mes siūlome unikalią 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją: jei Jūs neesate patenkinti produktu, nesvarbu, dėl kokių priežasčių, galite jį grąžinti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.
Kokybė ir saugumas
BTH-CQ40_H baterija (8800 mAh 10.8 V, Juoda) turi pažangių techninių komponentų ir buvo testuojama pagal griežtus CE saugumo standartus. BTH-CQ40_H baterija turi mikroschemą, kuri apsaugo nuo perkrovimo ir trumpo sujungimo. Be to, BTH-CQ40_H baterija padaryta iš aukštos kokybėsis elementų, kurie neturi taip vadinamo „atminties efekto“.
Patarimas!
Ar savo Nešiojamas kompiuteris naudojate labai intensyviai? Nusipirkite savo nešiojamas kompiuteris antrą bateriją. Ją nusipirkę visuomet turėsite papildomą įkrautą bateriją, kad galėtumėte ilgiau dirbti ir nelikti be įkrovos kelionių metu.
Energija mobiliesiems įrenginiams
Ar dažnai tenka skubiai ieškoti, kur įkrauti bateriją? Nesvarbu, kur esate, šis BTH-CQ40_H baterija pagamintas BatteryUpgrade.lt, užtikrina, kad galėsite naudoti nešiojamas kompiuteris kiek tik įmanoma ilgiau. Mūsų baterijos yra aukštos kokybės ir didelės talpos tam, kad Jums nereikėtų likti be nešiojamojo kompiuterio vidury dienos.
Gamyklos greitis
BTH-CQ40_H baterija yra visiškai nauja. Baterijų galimybės mažėja einant laikui, net jei jos nėra naudojamos. Daug importuotojų ir pardavėjų prieš parduodami baterijas saugo jas sandėliuose ilgą laiką. BatteryUpgrade.lt dirba kartu su gamintojais ir taip užtikrina, kad užsakyta baterija būtų išsiųsta iškart ją pagaminus. Taigi, galite būti tikri, kad gaunate visiškai naują, aukštos kokybės bateriją!

Perkate įmonei?

Atraskite mūsų verslui skirtas nuolaidas ir galimybes!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.