Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 80,00 €
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

BTE-VG121U-BC baterija (3000 mAh 3.6 V, Juoda)

No longer available


Unfortunately, this product is no longer available. However, we do have other compatible products for the following devices:

JVC GZ-E10
JVC GZ-HM650RAG
JVC GZ-HM50RUS
JVC GZ-HM50U
JVC GZ-HM55
JVC GZ-HM550
JVC GZ-HM550BUS
JVC GZ-HM550U
JVC GZ-HM55S
JVC GZ-HM55T

Is your device not listed here? Scroll down for more compatible devices.

Atkreipkite dėmesį: Ši bateria suderinama tik su nurodytais įrenginiais.

RAIMONDAS ANDREIKUS
įvertino mus:
(5/5)

Visi įrenginiai

Užtikrinimas ir garantija
Produktui BTE-VG121U-BC baterija (3000 mAh 3.6 V, Juoda) taikoma 12 mėnesių garantija. Be to, mes siūlome unikalią 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją: jei Jūs neesate patenkinti produktu, nesvarbu, dėl kokių priežasčių, galite jį grąžinti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.
Kokybė ir saugumas
BTE-VG121U-BC baterija (3000 mAh 3.6 V, Juoda) turi pažangių techninių komponentų ir buvo testuojama pagal griežtus CE saugumo standartus. BTE-VG121U-BC baterija turi mikroschemą, kuri apsaugo nuo perkrovimo ir trumpo sujungimo. Be to, BTE-VG121U-BC baterija padaryta iš aukštos kokybėsis elementų, kurie neturi taip vadinamo „atminties efekto“.
Patarimas!
Ar savo Skaitmeninė kamera naudojate labai intensyviai? Nusipirkite savo skaitmeninė kamera antrą bateriją. Ją nusipirkę visuomet turėsite papildomą įkrautą bateriją, kad galėtumėte ilgiau dirbti ir nelikti be įkrovos kelionių metu.
Gamyklos greitis
BTE-VG121U-BC baterija yra visiškai nauja. Baterijų galimybės mažėja einant laikui, net jei jos nėra naudojamos. Daug importuotojų ir pardavėjų prieš parduodami baterijas saugo jas sandėliuose ilgą laiką. BatteryUpgrade.lt dirba kartu su gamintojais ir taip užtikrina, kad užsakyta baterija būtų išsiųsta iškart ją pagaminus. Taigi, galite būti tikri, kad gaunate visiškai naują, aukštos kokybės bateriją!

Perkate įmonei?

Atraskite mūsų verslui skirtas nuolaidas ir galimybes!

  • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 80,00 €
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.