Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
  • Jau 15 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

BTH-PA3399U baterija (4400 mAh, Juoda)

No longer available


Unfortunately, this product is no longer available. However, we do have other compatible products for the following devices:

Toshiba Satellite PSAA9E-04D019BT
Toshiba Satellite PSAA9E-03C018DU
Toshiba Satellite Pro M40-301
Toshiba Satellite Pro M45
Toshiba Satellite Pro M50
Toshiba Satellite PSAA9E-02N018DU
Toshiba Satellite PSAA9E-00T00UDU
Toshiba Satellite PSAA8E-05K02CPL
Toshiba Satellite PSAA9E
Toshiba Satellite PSAA9E-00T00TBT

Is your device not listed here? Scroll down for more compatible devices.
Ramunas Sirvys
įvertino mus:
(5/5)
Bendras atsiliepimas:
Užsakymo sistema yra labai paprasta ir suprantama.
Apie produktą:
Baterija, kuria isigijau, esu patenkintas, ji veikia puikiai, taip pat gavau instrukcija, kad baterijos gyvavimo laikas butu kuo ilgesnis.
Užtikrinimas ir garantija
Produktui BTH-PA3399U baterija (4400 mAh, Juoda) taikoma 12 mėnesių garantija. Be to, mes siūlome unikalią 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją: jei Jūs neesate patenkinti produktu, nesvarbu, dėl kokių priežasčių, galite jį grąžinti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.
Kokybė ir saugumas
BTH-PA3399U baterija (4400 mAh, Juoda) turi pažangių techninių komponentų ir buvo testuojama pagal griežtus CE saugumo standartus. BTH-PA3399U baterija turi mikroschemą, kuri apsaugo nuo perkrovimo ir trumpo sujungimo. Be to, BTH-PA3399U baterija padaryta iš aukštos kokybėsis elementų, kurie neturi taip vadinamo „atminties efekto“.
Patarimas!
Ar savo Nešiojamas kompiuteris naudojate labai intensyviai? Nusipirkite savo nešiojamas kompiuteris antrą bateriją. Ją nusipirkę visuomet turėsite papildomą įkrautą bateriją, kad galėtumėte ilgiau dirbti ir nelikti be įkrovos kelionių metu.
Energija mobiliesiems įrenginiams
Ar dažnai tenka skubiai ieškoti, kur įkrauti bateriją? Nesvarbu, kur esate, šis BTH-PA3399U baterija pagamintas BatteryUpgrade.lt, užtikrina, kad galėsite naudoti nešiojamas kompiuteris kiek tik įmanoma ilgiau. Mūsų baterijos yra aukštos kokybės ir didelės talpos tam, kad Jums nereikėtų likti be nešiojamojo kompiuterio vidury dienos.
Gamyklos greitis
BTH-PA3399U baterija yra visiškai nauja. Baterijų galimybės mažėja einant laikui, net jei jos nėra naudojamos. Daug importuotojų ir pardavėjų prieš parduodami baterijas saugo jas sandėliuose ilgą laiką. BatteryUpgrade.lt dirba kartu su gamintojais ir taip užtikrina, kad užsakyta baterija būtų išsiųsta iškart ją pagaminus. Taigi, galite būti tikri, kad gaunate visiškai naują, aukštos kokybės bateriją!

Perkate įmonei?

Atraskite mūsų verslui skirtas nuolaidas ir galimybes!

  • Šią savaitę pristatymas nemokamas!
  • Jau 15 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Tam, jog šis internetinis puslapis veiktų tinkamai mes naudojame sausainiukus. Perskaitykite mūsų sausainiukų politiką. Jeigu jūs dar vis naudojates mūsų tinklalapių mes laikysime, jos jūs sutikote.