Baterijos ir aksesuarai daugiau nei 100 tūkst. skirtingų įrankių!

  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

PARDUODA „BATERYPGRADE“: 10% nuolaida visoms baterijoms!

Mes turime puikių naujienų jums! Mes parduodame visas savo baterijas, skirtas įrankiams, išmaniesiems telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams, robotų vejapjovėms ir daugeliui kitų populiarių įrenginių. Nelaukite per ilgai, nes atsargos yra ribotos.

Pasinaudokite 10% nuolaida su kupono kodu: „Clearance10“


 Populiarios baterijos „bateriupgrade“

Populiarios baterijos „bateriupgrade“

Šią savaitę gaukite 10% nuolaidą „Batterupgrade“!

Šią savaitę gaukite 10% nuolaidą „Batterupgrade“!

Nesvarbu, ar ieškote naujos nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, fotoaparato ar bet kokio kito elektroninio įrenginio, mes viską turime. Turėdami platų aukščiausios kokybės baterijų asortimentą, mes užtikriname, kad jūsų įrenginiai visada veikia geriausiai.

Mūsų pardavimo metu galite mėgautis fantastiškomis nuolaidomis visoms mūsų baterijoms. Nesvarbu, ar norite atnaujinti savo seną bateriją, ar tiesiog jums reikia atsarginių, tai yra puikus laikas nusipirkti. 10% nuolaida taikoma kiekvienam mūsų internetinės parduotuvės produktui, todėl galite įsigyti mėgstamų baterijų labai patraukliomis kainomis.

„BatterupGrade“ visada siekiame klientų pasitenkinimo ir siūlome tik aukščiausios kokybės baterijas. Mūsų produktai yra patvarūs, patikimi ir suteikia ilgesnę jūsų prietaisų gyvenimo trukmę. Turėdami 10% nuolaidą, jūs ne tik gausite daugybę daugybės, bet ir investuojate į savo elektronikos ateitį.

Norėdami pasinaudoti šiuo nuostabiu pasiūlymu, tiesiog pridėkite norimas baterijas prie savo pirkinių krepšelio ir įveskite šį kupono kodą „Checkout“: „Clearance10“. Nuolaida bus automatiškai pritaikyta.

Daugiau nelaukite ir pasinaudokite proga per šį išpardavimą „Batterupgrade“. Gaukite 10% nuolaidą visoms baterijoms ir suteikite savo elektroniniams prietaisams, kurių jie verti. Nepraleiskite šios fantastiškos galimybės ir šiandien atnaujinkite savo baterijas!

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Romas Pilipavičius įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Canon Legria HF G25 baterija (2600 mAh 7.4 V, Juoda)
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • Jau 18 metų baterijų ir adapterių specialistai Nr. 1
  • Virš 1.000.000 klientų

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@BatteryUpgrade.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.