$

Business

Technologija

Kokybė

BatteryUpgrade.lt tiekiamos baterijos yra puikios kokybės. Taikome labai optimizuotus gamybos procesus, todėl kai kuriems įrenginiams galime tiekti baterijas, kurių kokybė ir talpa didesnė, nei originalių baterijų. Mūsų baterijos pagamintos iš geriausių medžiagų ir yra elektroniškai apsaugotos nuo perkrovimo. Daugiau informacijos apie teisingą baterijos naudojimą galite rasti kokybės sekcijojeGalimybės vystymuisi

Nerandate ieškomos baterijos?
Mes tiekiame ne tik įprastas baterijas, baterijas galime ir pagal užsakymą pagaminti. Šios specialiai pritaikytos baterijos gali būti pristatytos užsakius labai nedidelį jų kiekį. Prašome susisiekti su mumis dėl specialiai pritaikytų baterijų tiekimo sąlygų.

gamyba

Mūsų produktai yra gaminami vadovaujantis aukščiausiais standartais. Visi produktai atitinka griežtus ISO9001, UL ir CE reikalavimus. Be to, produktai atitinka RoHS aplinkosaugos standartus, galiojančius nuo 2006 m. liepos.

Norėdami gauti patarimų dėl mūsų baterijų naudojimo susisiekite su mūsų verslo paskyrų tvarkytoju, ir jis padės Jums išspręsti visas specifines problemas.

Daug papildomos informacijos galima rasti svetainėje BatteryUniversity. BatteryUniversity įkrovimo patarimai padeda Jums iš baterijų gauti daugiau!


ISO 9001 UL
CE RoHS


 

Tam, jog šis internetinis puslapis veiktų tinkamai mes naudojame sausainiukus. Perskaitykite mūsų sausainiukų politiką. Jeigu jūs dar vis naudojates mūsų tinklalapių mes laikysime, jos jūs sutikote.

Sutikti
X