$

Business

Tarnyba

BatteryUpgrade.lt yra už:

  • baterijos tinkamos daugiau nei 100,000 prietaisų
  • žemos kainos
  • aukštos kokybės baterijos
  • aukšto lygio aptarnavimas
  • puiki garantija
  • minimali užsakymo suma tik 350 eurų
  • specialūs pasiūlymai ir patrauklios nuolaidos

Garantija

Visiems mūsų produktams taikoma 12 mėnesių garantija. Garantija taikoma, jei pirkėjas teisingai įstatė bateriją įrenginyje ir teisingai naudojo bateriją. Daugiau informacijos apie teisingą baterijos naudojimą galite rasti kokybės sekcijoje Norėdami daugiau sužinoti apie pirkimo sąlygas skaitykite terminus ir sąlygas

Siuntimas

Verslo klientams užsakytus produktus siunčiame per patikimas ir greitas tarnybas, tokias kaip UPS, TNT ir FedEx. Kaina už siuntimą priklauso nuo viso užsakymo svorio ir vienetų kiekio. Jei turite klausimų dėl siuntimo, prašome susisiekti su mumis.


Mokėjimas

BatteryUpgrade.lt siūlo keletą apmokėjimo metodų. Galite mokėti įprastu banko pavedimu, MasterCard arba Visa kreditine kortele. Be to, mes siūlome galimybę mokėti per PayPal. Kai turite pas mus verslo paskyrą, galite paprasčiausiai įdėti lėšas į savo sąskaitą. Pateikus užsakymą lėšos iš Jūsų sąskaitos bus nurašomos.

BatteryUpgrade turi tūkstančius vartotojų visame pasaulyje.
Štai keletas mūsų verslo klientų:


Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.

Sutikti
X