$

Business

Konktaktai

Norite pateikti užsakymą? O gal norite gauti informaciją apie Jums reikalingų baterijų kainas? Norite sužinoti daugiau apie mūsų kompaniją, procedūras ar politiką? Maloniai prašome susisiekti su mumis adresu business@batteryupgrade.lt arba užpildant žemiau esančią kontaktų formą.

Pašto adresas:
BraunOni B.V.
Freddy van Riemsdijkweg 6a
5657 EE Eindhoven
Nyderlandai

KvK (Nyderlandų prekybos rūmų) Nr.: 08129450
PVM Nr.: NL8177.51.920.B01

Bankas:
ING Bank žiro Nr.: NL12INGB0657542822

Tarptautiniams pervedimams prašome naudoti:
BIC INGBNL2A
IBAN NL12INGB0657542822


Kontaktų forma
Vardas:
El. pašto adresas:*
Tema:*
Laiškas:*

Atkreipkite dėmesį: tai, kas įrašyta į šią formą, ir el. laiškai, išsiųsti adresu business@batteryupgrade.com dėl vartotojų užsakymų negali būti apdoroti paštą priimančio aptarnavimo skyriaus. Šie laiškai bus persiųsti (kiek uždelstai) vartotojų pagalbos skyriui adresu (info@BatteryUpgrade.lt).

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.

Sutikti
X