$

Business

Profesionaliems vartotojams ir mažmenininkams

BatteryUpgrade.lt turi puikios patirties pardavinėdama baterijas visame pasaulyje. Mes galime atsiųsti jums beveik bet kokią pakaitinę bateriją, skirtą delninukui, išmaniajam telefonui, GPS įrenginiui, MP3 leistuvui, skaitmeninei kamerai, nešiojamam kompiuteriui ir daugybei kitų įrenginių.

Norite verslo paskyros, kad galėtumėte pateikti mums verslo užsakymą? Prašome susisiekti su mūsų verslo pagalbos skyriumi. Jei norite peržiūrėti mūsų produktus, skauskite čia.

Atsisiųsti mūsų reklaminį lapelį (anglų kalba) (5 MB)

Kodėl pakaitinės baterijos?

Išlaidų sumažinimas

Kiekvienais metais daug įrenginių be reikalo išmetama. BatteryUpgrade baterijos pratęsia jūsų įrenginių naudingo tarnavimo amžių keletu metų. Tai reiškia ir mažesnį įrenginio nusidėvėjimą.

Našumas

Prastai veikiančios baterijos sukelia nepasitenkinimą Jūsų darbuotojams. Pakaitinės baterijos padeda to nepasitenkinimo išvengti, ir taip padidėja darbuotojų produktyvumas.

Mobilumas

Jei Jūsų darbuotojai reguliariai keliauja darbo reikalais, padidinto talpumo baterija gali padidinti jų mobilaus darbo galimybes.

Aplinka

Rečiau keisdami įrenginius Jūs prisidedate prie švaresnės aplinkos. Nauja baterija prailgina Jūsų įrenginio veikimą, o Jūs tokiu būdu sumažinate išmetamų šiukšlių kiekį.


Mes tiekiame pakaitines baterijas:

Acer Airis Alcatel Apple ASUS benQ BlackBerry Canon Compaq Dell Garmin HTC IBM iPod Lenovo Kodak Orange Palm Samsung Siemens Sony TomTom Toshiba Vodafone

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.

Sutikti
X